Slečna mala slabý mozog a najmä slabé ruky. Neodhadla svoje schopnosti a padla riadne na riť.

3, 2, 1 ideš! (dievčina vs. hojdačka)Autor: buchnad28 802 videní

Skok do vody - pádAutor: godless640 970 videní

Pri skoku sa zachytilAutor: oliverko55557 333 videní

Nevydarený skok do vodyAutor: brekeke43 037 videní

Slečna sa skoro prizabila na hojdačkeAutor: moriak37 347 videní

Niekedy sa váhať naozaj neoplatíAutor: demonoid20 468 videní

Dievča v bikinách a jej skokAutor: kozarohata35 619 videní

Lejdy, vy ste na kašu!Autor: conan25 333 videní

Choďte všetci z cesty, skáčem z útesuAutor: luda21 840 videní

Skvelý nástroj na udržiavanie šťastnéhoAutor: th0r17 420 videní

Spravím ti grimasu do kamery! (Francúzsko)Autor: zabozako34 058 videní

Davaj! (Rusko)Autor: conan70 263 videní

Skok cez lano - pádAutor: duri0827 643 videní
eraserko pred 7 rokmi
Mala si dať trhačky
boardo pred 7 rokmi
znalosť základných fyzikalnych zakonov + schopnosť zdravého úsudku, pohybova inteligencia = level žena blond
eighty pred 7 rokmi
Drzala to jak PKD.
darcaorganov pred 7 rokmi
to je presne ten typ videa kde človek vie dopredu čo sa stane :D
starec pred 7 rokmi
jej kamosi asi vedeli co robia. teraz mozu pofukat
suro2005 pred 7 rokmi
vďaka za skvelý popis.. už mi netreba ani to video pozrieť ;)
johanslota1 pred 7 rokmi
Chúďa moje!😕
hgfg pred 7 rokmi
no ruky mohla silné akokoľvek hentaké trhnutie by som nevykryl ani ja :D
klobucnik pred 7 rokmi
myslím že slabý mozog mali asi všetci čo na ňu pozerali, lebo museli vidieť že tú reťaz nemá napnutú..
fauszwei pred 7 rokmi
toto sme robili pred 15tymi rokmi na gulaske v senci pri sukromnej plazi..kamos tak padol do plytkej vody a dodnes nechodi lebo ochrnul..cize moc smiesne to nie je ;)
loginate pred 7 rokmi
sranda až dokým si nezlomíš kostrč ;)
kojotvfr pred 7 rokmi
Ono vlastne tu ani nie je o čom..
darkosk pred 7 rokmi
to nejsu slabe ruky ale biedny mozog ona sa pustila predtym ako sa to lano stihlo napnut
lambhapahar pred 7 rokmi
To lano nebolo napnuté, takže keď skočila, tak ju vlastná váha trhla dole a neudržala sa. Keby bolo lano napnuté tak sa zhúpne, ak by sa však nezabudla pustiť nad vodou.
spectator pred 7 rokmi
....v prvý deň dovolenky vždycki poteší, potom už len dokrivkať tie ostatné dni a šup naspäť do práce...:D:D:D
ilookedatyou pred 7 rokmi
Proč se nikdy nedrží i bicepsy a zádovými svaly? Já to prostě nechápu. Když budou mít ruce ohnuté v loktech, tak se musí udržet i kdyby nechtěli ti pakoši. Internetky, telefonky a pak v praxi jsou jejich těla zmatená. :)
brattvojejsestry pred 7 rokmi
Nechápem ako môže takto skočiť, čo čakala? Veď to by som sa možno ani ja neudržal :D
alabama1 pred 7 rokmi
jak su ty ludia sprosty iq na teplomeri
hrrh pred 7 rokmi
Sezona invalidná zahájená 😁
radomirmt pred 7 rokmi
tak jej treba