Ako dlho budu prechádzať cez "EMISNE KONTROLY" takéto čmudiace ohavnosti.

Tlaková skúška výfuku (Rusko)Autor: top12157 853 videní

Topenie výfukuAutor: scaramanga95 982 videní

Tlaková skúška výfuku (Čína)Autor: uschiglas31 711 videní

Balón na výfuk?Autor: shitmaster24 040 videní

Scania R950Autor: 00jozko11636 videní

Športový ŠUŠKO-VÝFUKAutor: majklnajt89 306 videní

Máš hlasný výfuk? Tak ja ti teda ukážem!Autor: luda12 749 videní

Dymí ako Titanic (klasiky slovenského internetu)Autor: sklegendy10 022 videní

Emisná kontrola na bieloruský spôsobAutor: hgfg53 598 videní

Krásny zvuk športového výfukuAutor: scaramanga13 920 videní

Pufkajúci výfukAutor: enigma18 676 videní

Čo tam po emisiáchAutor: sagamartin6 786 videní

Výfuk nemusí byť len hlučnýAutor: maschinero52 840 videní
vrejt pred 7 rokmi
Je jedno ci ma poruchu alebo nie. Ak ma emisnu zavadu nad nejaky rozsah, auto nesmie na cestu. Dobre to viem, par rokov do zadu ma zastavili policajti, mal som upadly výfuk. Prehlasili, ze je to emisna zavada tyou C a nazdar... Malo by sa to prisnejsie kontrolova a to nie len na STK, ale priamo tychto cmudicou na ceste a brat za to technicak. Teraz sa na SR STK už konecne sprisnili, tak snad sa z ciest ty stare diesle bez DPF stratia. :D :D a este by som chcel pozdravit suseda, ktory svojho stareho diesla v zime nastartuje ored barakom a ide si vylit domiv kavu, buzerant...
spasitel00 pred 7 rokmi
Ekológ a doma pališ staré bagandže v kotli. :D
marek956 pred 7 rokmi
obycajna regeneracia dpf filtra, nic zvlastne
bonyfac pred 7 rokmi
Áno, samozrejme, práve vyšiel zo stanice Emisnej kontroly. A porucha, ktorá môže na aute vzniknúť počas jazdy kedykoľvek, je nereálna. Kristepane, niekedy neverím, čo niekto dokáže napísať.
amos pred 7 rokmi
to si vazne myslis ze toto preslo emisnou?? nebud smiesny mohla to byt len nejaka porucha pre ktoru ten motor trosku viac dymil to je cele ale chapem kupil si si kameru tak si potreboval sem nieco dat ,skus zaber co ide z vyfuku tebe s tvojej fritezy (TDI)
kamerlenko pred 7 rokmi
To bude volic Jana Kecskesa😀