V malebnej pohraničnej dedinke Cigánd (Maďarsko) našli colníci v jednom osobnom aute cigarety v celkovej hodnote 35000€. Zaujímavé bolo na akých miestach boli cigarety ukryté. Posádku auta tvorili dvaja 20-roční mladíci, ktorí tvrdili, že im neznámy muž dal 50 000 HUF, aby toto auto odšoférovali z mesta Nyíregyháza do Poľska. Po 25 km sa ich jazda skončila.

Pašeráci sa pokúsili prepašovať cigarety zAutor: shitmaster20 051 videní

Colníkom v Istanbule takmer vypadli oči,Autor: kalatrava16 933 videní

Nový rok chceli stráviť v Španielsku!Autor: bombarderis29 059 videní

Na hraniciach chytili pašeráčku zbraníAutor: anonymusk38 135 videní

Otvoril konzervu z roku 1930Autor: atari14 746 videní

MaďarskoAutor: miroslavnagy8 214 videní

Bart a cigaretyAutor: tomidur35 665 videní

Marlboro Cigarety Reklama (1955)Autor: genetix14 496 videní

Horkýže Slíže - CigaretyAutor: tigrica11 324 videní

L&M Cigarety Reklama #1 (1962)Autor: genetix6 782 videní

MaďarskoAutor: sap4 135 videní

Názor Viktora OrbãnaAutor: runda2891 251 videní

L&M Cigarety Reklama #4 (1967)Autor: genetix6 222 videní
porfyrio pred 7 rokmi
Colníci môžu fajčiť do konca života zadarmo...
eighty pred 7 rokmi
Sprosti chalani sa zahrali na vabnicky. Ich chytili dalsich 5 preslo.
pasty pred 7 rokmi
35 000e zisk a oni im dali 50 000forintov za dodávku ? :D veď to nie je ani 200e :D
aiana pred 7 rokmi
Skoda . no bola to Skoda
clovek113 pred 7 rokmi
Superb na nikotínový pohon
deemon pred 7 rokmi
ten pocit ked škodovka má vetšiu cenu ako bavorák :D :D :D
marusik pred 7 rokmi
Nemám rád ľudí čo berú drogy,alkohol a cigarety-najmä nie colníkov!!!
ilookedatyou pred 7 rokmi
No, já si prvně něco objednal z Aliexpressu a hned mě čapli a musím platit DPH. :D Banánistán to Česko.
lusir pred 7 rokmi
Colníci: Pán riaditeľ našli sme 5000 kartónov cigariet, čo máme spraviť s tými 4500 kartónmi? Riaditeľ: Všetkých 4000 kartónov treba okamžite spáliť!
batman159 pred 7 rokmi
nooo určite tam boli igarety za 50 000 :D ale sak viete pre rodinu :D
petanpetan pred 7 rokmi
Batožinový priestor nahovado
steran pred 7 rokmi
transformers smoking evil....
silence23 pred 7 rokmi
polovicu nenasli :D
cartoon pred 7 rokmi
zatiaľ čo ho kontrolovali prešieli 4 také :D
lemongrass pred 7 rokmi
to auto asi skôr chyti rakovinu ako koroziu
noiken pred 7 rokmi
:-) jedného dňa sa budu colníci chytať za hlavy aký boli hlúpy ...pre koho to vlastne všetko celý čas robia že.Všetko je to absurdné čo sa deje..celý SYSTEM je nastavený proti ľudom a oni to ani nevedia...no ľudia sa prebúdzajú pomaly ale isto..PRAVDA je všade preto sa jej nedá ujsť..
marco43 pred 7 rokmi
To budú mať colníci aj ich rodinky zadarmenko kúreničko. :D
xmotos125 pred 7 rokmi
a na co to auto islo ked mali este aj plnu nadrz cigariet? :D
velkepero pred 7 rokmi
skoda PASERAQ
prasina pred 7 rokmi
to akoze tie sracky niekto kupuje? Asi len v osadach. Takze logicke riesenie ***** osady