Na Filipínach majú takto humorne označený priechod pre chodcov. Ak chcú chodci prejsť cez cestu, musia bežať, inak to v tejto šialenej premávke nestihnú.

Po priechode tlačiť, ale dá sa aj takto!Autor: dusanlulka58 481 videní

Hlúpy chodec, pes a priechod pre chodcov (Čína)Autor: bazmegistan28 769 videní

2 typy cyklistovAutor: uhorkac34 533 videní

Mačka používa priechod pre chodcov (Poprad)Autor: spojkovic19 329 videní

Patríš medzi tých, ktorí púšťajú ľudíAutor: mrtee17 797 videní

Ty nemáš na priechode čo robiť!Autor: kobrick62 430 videní

Sám seba vytrestal na priechode pre chodcovAutor: peklo2235 823 videní

Nevidíš? Idem po priechode!Autor: matouc16 421 videní

Na priechode pre chodcov (instantná karma)Autor: k1ller43 911 videní

Battle cez priechod pre chodcovAutor: che4 154 videní

Netradičná rodinka na priechode preAutor: weeternik4 482 videní

Moldavský priechod pre chodcovAutor: godzilla37 182 videní

Čo dokáže taká mačka na priechode preAutor: buchnad12 303 videní
6pack pred 7 rokmi
Onedlho nás dobehnú.
werti pred 7 rokmi
tam robiť vodičský musí byť peklo
quantum pred 7 rokmi
jako nechapem v piestanoch aj po okolitych mestach je toto normalny cas za ktory musis prejst na druhu stranu inak ta prejde soplak na BMW ...aj dôchodci maju lepsiu kondicku :D
robon93 pred 7 rokmi
doprava na Filipínach je adrenalín :-D .... možno sa to zdá ako čistý chaos, ale vôbec to tak nie je :-) .... hlavne že to funguje :-)
martin6 pred 7 rokmi
ešte taka poznamka pre retardovanych šoferov: ta červena znamena, že ja ako chodec nesmiem vstupiť na priechod. zelena znači, že možem vojsť na priechod. čiže ked som vošiel na zelenu a zasvietila červena, možem kludne dojsť na druhu stranu, vy musite počkať a netrubiť po mne jak retardi. pochopeno?
unknownerrr pred 7 rokmi
to aj u nás sú niekde také zelené, že rýchlym krokom sa dostanem trochu za polku a už je červená
elvistosomja pred 7 rokmi
ale to odpočítavanie je náhodou super.
morticon pred 7 rokmi
video o hovne, ale nie je žiadným prekvapením na Slovensku, že beh cez prechod bez semafóru je povinnou disciplínou každého občana bez rozdielu veku
troopper pred 7 rokmi
je to semafór pre ko*otov ktorí nechápu, a oni sú takí ko*oti že to aj tak nechápu a kráčajú
brattvojejsestry pred 7 rokmi
Ešte aj ten zelený panáčik naznačuje že treba utekať :D