Andrej Babiš je najväčší slovenský patriot, pretože tuneluje susedný štát. A bratia Češi ho aj tak naďalej volia. V roku 2017 to dotiahol až na najsilnejšieho politika v Českej republike. A svoju funkciu predsedu vlády si naďalej drží.

Andrej Babiš 27 ročnýAutor: slivec3 439 videní

Andrej Hlinka - Otec slovenského národaAutor: 4eversk4 487 videní

Andrej Babiš - rozhovor v roce 1981Autor: monssi5 140 videní

Spoveď vrahaAutor: ivussa8 657 videní

Cartman - SpoveďAutor: ilaplace24 474 videní

Zpívající Zeman a BabišAutor: simerx233 038 videní

"Andrej Babiš, vy ste najväčší šašoAutor: godzilla33 356 videní

Spoveď ruských vojakov (SK titulky)Autor: haizel589 videní

Karol Sidor o pomere Čehov a Slovákov.Autor: phoenix4 422 videní

Vladis - Videl som/SpoveďAutor: liptov3 491 videní

Lucky Louie - SpoveďAutor: mounty12 513 videní

Ľudovít ŠtúrAutor: 4eversk5 318 videní

Andrej Babiš v škole v NusliachAutor: juliusgulius3 841 videní
slovodobitky pred 5 rokmi a 2 m
trapko, nedopozeral som to ani
6pack pred 7 rokmi
Nepáči sa vám babiš? Vymením vám ho za progresívcov.
mibosk98 pred 7 rokmi
skúste zabiť nejakého novinára o ktorom nikto nikdy nepočul a zhodiť to na súčasnú vládu, nám to tak vyšlo
valabuk pred 7 rokmi
Sorry jako :D
tony21 pred 7 rokmi
Veď preto sme bratia, lebo volíme podobných kqkqtov ako česi... samozrejme tým nemyslím užívateľov stránky mojevideo, to sú všetko super inteligentní jadroví fyzici :D
ericcteuzo pred 7 rokmi
🤢🤮
miro68miro pred 7 rokmi
n.a.s.r.a.t. ,,,,,,,,,, nezáujem😝
wwbodka pred 7 rokmi
Robí presne to, čo majiteľ KAŽDEJ euro-korporácie prisatej na sociálne vemeno. Rozdiel je iba v tom, že sa do politiky vrhol osobne a dá sa naňho ukazovať prstom :)
hrrh pred 7 rokmi
8minut k0k0tiny dakeho yutubera .
bendover pred 7 rokmi
Ďalšie snehové vločky ktoré organizujú svoje euromajdány už aj v česku, v momente keď elitám príde niekto nepohodlný vždy sa sformuje nejaké umelé stádo ,,slušných´´.
maco10001 pred 7 rokmi
viete aka je najvecsia babisova firma CESKA REPUBLIKA
jbgg pred 7 rokmi
Sam sebe oligarchom 🤣
brattvojejsestry pred 7 rokmi
Majú jedného slovenského politika a nevedia to ustáť, Danka na nich! :D
ivnatorx pred 7 rokmi
Toho madara by nam mali zabalit do vreca a prehodit spat cez hranice len hanbu robi 😁
tophunter pred 7 rokmi
hej slováci ...
werwolfisback pred 7 rokmi
ja nechápem prečo napríklad češi sa štvú na babiša a spájajú ho so slovákmi...veď je to žid žid a ešte raz do tej vašej sprostej hlavy ŽID a nie slovák :D
kikagazi pred 7 rokmi
ale má za ušami...je to frajer takto oyebať toľko ľudí....
benjamingraham pred 7 rokmi
Sry ale nezájem... Babiš je oproti našemu fickovi aj s jeho súdružnými kvičiacimi rypákmi v úplne inej lige... Viac by vás malo trápiť, že máte v parlamente pekný zástup otvorených komunistov..zlatí bratia
baracunda pred 7 rokmi
sorry jako :D
ey pred 7 rokmi
😀😀😀