Určite sa tam ocitla omylom, ale bolo jej blbé netancovať. Tak začala tancovať svoj jediný tanec, ktorý ovláda.

Posledná minúta (black metal)Autor: hayduke2 290 videní

Feťáčka sa ocitla v inej dimenziiAutor: schokovokokoko33 334 videní

Slniečkárska matka zverila dcéru afričanke.Autor: thoms4 030 videní

A už ju nikdy nikto nevidelAutor: tomek23 886 videní

Práca koncertového pyrotechnika je celkomAutor: godzilla17 067 videní

Skončil na zlom miesteAutor: deflo26 213 videní

Sandstorm by Darude Meets MetalAutor: mf813 734 videní

Kde to som ?Autor: subarashineko3 035 videní
![Sepultura - Dead Embryonic Cells [Under Siege Live In Barcelona 1991]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/261476.jpg)
Sepultura - Dead Embryonic Cells [Under SiegeAutor: demon94607 videní

Keď pacifisti začnú pogovať (Maďarsko)Autor: buntajtatar7 188 videní

At the Gates - Terminal Spirit DiseaseAutor: demon9481 videní

Metal Heart (trailer)Autor: agnesdimuncom6 914 videní

Medzičasom na koncerte metalových mravcovAutor: arilus28 303 videní
troopper pred 7 rokmi
muzikanti len nastavujú hudobné nástroje
pivkar pred 7 rokmi
škaredá ako noc
ohaj pred 7 rokmi
už jej tam chýbal len FLOSS dance partner
kojotvfr pred 7 rokmi
Nuž. toto bola asi black- death sesion, to je v poriadku,nemám rád nejaká rasi- pixoviny,ale táto tetula si proste zmýlila rajon,to je celé----nič v zlom...
benjamingraham pred 7 rokmi
Opica v ľudských šatách
prasina pred 7 rokmi
nic ine nevie, este kradnut
werwolfisback pred 7 rokmi
ako ja som rasista, však to je každý kto neklame ale tú čiernu mambu by som naložil...zapol gate a šiel preč :D
ajfon7plus pred 7 rokmi
henta je celá omylom...😆
fokken pred 7 rokmi
nějak jsem to nepobral co tam bylo zajimaveho?
pand3mic pred 7 rokmi
ptfuj !
darcaorganov pred 7 rokmi
tanec párenia :D
ishar pred 7 rokmi
Pani je dalsim dokazom evolucie. Presne toto robia samicky simpanzov aby prilakali samceka na parenie. Ten im za odmenu da ulovene jedlo (akurat ze dnes sa uz lovi v supermarkete kreditkou a nie ostepom v pralese) a funguje im to. My tu ale dnes moralizujeme nad zlatokopkou a neviem cim. Miliony rokov to takto fungovalo spravne a je to vo svojej podstate najefektivnejsi model zachovania druhu. Pretoze ked nemas ostep ci si nesikovny, nemas jedlo a nebudes sa predsa parit. Samica ma hormonalne tlacene do mozgu ze musi najst najvacsiu sancu na uspesne parenie a mocneho rodica. Vsetko ostatne su len taraninky.
ujovecernicek pred 7 rokmi
za čo dostala zaplatené, to spravila. Ja v tom nevidím problém.:). 😈