Kapitán Bostonu Zdeno Chára utrpel zranenie tváre v predošlom zápase a dostal pred piatym zápasom finálovej série proti St. Louis povolenie od doktora vrátiť sa do akcie. Slovenský obranca neváhal a ako správny bojovník do hry nastúpil. Pred duelom sa vďaka tomu dočkal špeciálneho privítania. Keď bol na ľade hlásateľom predstavený ocenili ho fanúšikovia mohutnými ováciami.

Zúrivý Medveď Zdeno Chára rozkúsal súpera zAutor: narkus8 723 videní

Zdeno Chára Best OfAutor: samo666312 582 videní

Zdeno Chára vs. HinoteAutor: buchnad162 689 videní

Zdeno Chára sa pobil s AndersonomAutor: ardzun37 278 videní

Jevgenij Arťuchin vs. Zdeno CháraAutor: hooligans14262 205 videní

Zdeno Chára odchádza z práceAutor: bejo9356 692 videní

Zdeno Chára strelil svoj prvý hetrik v kariéreAutor: repula27 598 videní

Zdeno Chara Gets a SaveAutor: pupandes30 999 videní

Zdeno Chára vs. David KočíAutor: marlborka20128 559 videní

Zdeno Chára a Coca ColaAutor: razorsvk34 475 videní

Zdeno Chára pomstil ŠatanaAutor: kapor3323 895 videní

Zdeno Chára strelil nádherný gólAutor: rayiner35 999 videní

Zdeno CharaAutor: kamo12324938 285 videní
kirisk7 pred 7 rokmi
Sánka dole, pane! :-)
baracunda pred 7 rokmi
slava a prachy, pre to ta vsetka namaha a obeta
richmond93 pred 7 rokmi
ja mám z toho len blbý pocit, keďže také ovácie nezažil ani doma a ani by nezažil, samozrejme, len keby strelil gól ale keby nestrelil tak koment z poza klávesnice či baru by bol, že sa nevie korčulovať. taká mentalita fanušíkov v kocke. :D
fuxik pred 7 rokmi
to musí byt užasný pocit
teza pred 7 rokmi
kks sa im nečudujem, že sa tam zubami nechtami držia.
tony21 pred 7 rokmi
Asi by som sa rozreval
axilih pred 7 rokmi
Mohol im aspoň zamávať...
ilookedatyou pred 7 rokmi
Super. Je to bojovník.
gothiquenoir pred 7 rokmi
Bežný futbalista by marodoval 3 roky
nalimko212 pred 7 rokmi
kedy sa hrá ten šiesty zápas?
june pred 7 rokmi
Americania si ho vazia viacej ako slovaci, smutne
posledneslovo pred 7 rokmi
Oni tam spominaju meno Čara tento je Chara. :D
peter88 pred 7 rokmi
Pan hokejista.
lgnorant pred 7 rokmi
Komenty typu "futbalisti nič nevydržia", resp nadávky na futbal o 3, 2, 1 ...
tinoarts pred 7 rokmi
To vyzerá úplne ako videohra. :D
seko0408 pred 7 rokmi
hannibal :D
sosoo7 pred 7 rokmi
Zdeno čára :D
demonoid pred 7 rokmi
Zdeno je top.. len na MS serie 👍🤣