Rozvodnené rieky nanosili tony plastu v Srbsku, ktoré výrazne znižovali prietočnosť korýt najmä pri mostoch. Bagrista si nad tým hlavu nelámal a robil, čo mohol.

Menší kolobeh v prírodeAutor: enigma4 339 videní

Kolobeh lásky v životeAutor: kukurniste28 802 videní

V dobrom aj v zlomAutor: yonatan3 942 videní

Bager budúcnostiAutor: wendower72 262 videní

Kolobeh lásky Rudyho MancusaAutor: trutnovka100137 933 videní

Báger driftAutor: duri0845 926 videní

Obrý bagerAutor: shapes38 382 videní

Dragster bager GTAutor: zdenkoha62 913 videní

Bager vs. kamiónAutor: leviathan85 146 videní

Detsky bagerAutor: ganatka15 503 videní

Blacky sa učí trpezlivo podať packuAutor: ozpriatelpes1 625 videní

Plávajúci bagerAutor: maban35 837 videní

Kracajuci bagerAutor: rado00244 555 videní
gojko423 pred 7 rokmi
Tak sa recykluje plast :(
jane89 pred 7 rokmi
Tomu sa povie DIRTY SOLUTION
yazpo pred 7 rokmi
to nevadí, ono to aj tak potom ekologicky spáli pan menom Rajeesh na Maledivach ked to tam pripláva... video k tomu https://www.youtube.com/watch?v=62q9GE-_8oM
eighty pred 7 rokmi
A potom dalsi most a dalsi most...v hlave nasr*te.
7fero7 pred 7 rokmi
To mi pripomína Čaputovú. Presunula smetisko z Pezinka o dedinu ďalej
ovo pred 7 rokmi
Ekologické premiestnenie skládky.
tazkopovedat pred 7 rokmi
Hm...a ja som včera rozmýšlal či odrezky z dreva môžem drbnuť do komunálu alebo nie..... A vidím že iných ľudí ne**be nič
ohyeaaah pred 7 rokmi
co ma robit ked ma hlavu dutu jak bandasku
brattvojejsestry pred 7 rokmi
No jo východnejší východ :D Srbsko je po rusku asi najzvláštnejšia slovanská krajina (ak sa rusko dá považovať za slovanské)
vladkoo pred 7 rokmi
robil by som to isté, lebo je to najrozumnejšie riešenie v tej sekunde
rumba pred 7 rokmi
Odstraňovanie problému na sovietsky spôsob :D :D
mikulas26 pred 7 rokmi
Ako keby som videl poriešenie pezinskej skládky 😂
cartoon pred 7 rokmi
Ľudstvo sa nezmení za jedno desaťročie ... ostáva len dúfať že existuje niekto s vyššou inteligenciou ako človek a príde nás to nauiť :D
wufwuf pred 7 rokmi
Východný blok...
posledneslovo pred 7 rokmi
Podla mna zachranit most bola v tej chvili vacsia priorita ako vycistit rieku ;) Hlavne ked tlaci cas.
gothiquenoir pred 7 rokmi
porno pre ekológov... chlapík s tatrovkou mal v ten deň proste voľno...
derek666 pred 7 rokmi
kokso tak ja na zaciatku usmev ze odpratavaju to prec a on takto ... :(
veny232 pred 7 rokmi
Hrůza! V Srbsku by měli mít větší rozum.
ayettista pred 7 rokmi
Jasné že by bolo lepšie keby to kydal niekam na nákladiak, ale vyzerala to byť núdzová situácia, kde mohlo hroziť zrútenie mosta ak by sa ten bordel neodpratal, či?