Mladý majiteľ luxusného Mercedesu chcel ukázať, aký je on frajer. Ale riadenie nakoniec nezvládol.

Vodič Mercedesu nestrávil, že ho niektoAutor: castaneasrativa59 800 videní

Zvrat v deji na peróne Autor: bosstonmarsden2 132 videní

Ked sa pipka nudiAutor: erni1514 626 videní

Ti dzigá v hlave? (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy12 275 videní

Exemplárny príklad toho, ako sa na diaľniciAutor: arilus26 957 videní

Prečo nebehať s hliníkovou panvicou na hlaveAutor: mieschocker49 170 videní

Syktyvkar vs EkaterinburgAutor: kritik22 468 videní

Poškriab ma na hlave!Autor: srdce26 104 videní

Pipka na kúpaliskuAutor: kappa40 522 videní

Pán DEBIL na Mercedese (Poľsko)Autor: buchnad20 162 videní

Hlavne, že jazdíš na novom bavoráku (Rusko)Autor: dynamitero24 934 videní

Novoročné prekvapenie v zákrute (idiot dňa)Autor: paruman3 576 videní

Aha, aký milý človek na prechodeAutor: arilus2 663 videní
kikagazi pred 7 rokmi
nie žeby som mu závidela ale...dobre mu tak....
teza pred 7 rokmi
pokazil si hračku no čo už.
iaan93 pred 7 rokmi
dole v komentoch, samí filozofi :D
morticon pred 7 rokmi
ten kto si také auto kúpi, nemá problém s jeho pravou..inak povedané, ako keby človek čo má Feliciu niekde buchol a začal si robiť obavy, že mu treba gitovať za ťažké prachy :D
brokenpixel pred 7 rokmi
toto robím aj na svojej MX-5...až na tu retardovanú časť :D zvláštne že takýto chlapci nevedia nič len donuty, so šťastným koncom...:D :D :D
dimitri111 pred 7 rokmi
priemerný vodič mercedesu/bmw/audi
tenario pred 7 rokmi
To je jedna z tych zien, ktora dokaze svojho muza usmernit 😆
ishan pred 7 rokmi
takýto vôbec nepoznajú cenu peňazí. také drahé autko poškodí a len sa škerí. dakto kto si naň poctivo zarobil by sa chytal za hlavu
seatatecatsi pred 7 rokmi
čistý mentál
quixik1 pred 7 rokmi
este sa aj tesi.. strasne
palicaaa pred 7 rokmi
samozrejme to najlepsie nevidiet :(
sosoo7 pred 7 rokmi
chlapes asi nedoklada v Tescu regále ze? :D
sqlrequest pred 7 rokmi
Pička si len sedí a hladí vlasy, isto je s ním z lásky :-)
crocodildo77 pred 7 rokmi
som myslel ze to bude sajfa
peter88 pred 7 rokmi
ale Emma Drobna vedla spolujazca..? about you.:)
vrejt pred 7 rokmi
Idem si urobit drink, otvorim moravské ramburky a precitam si zavistlive komentare :d
brattvojejsestry pred 7 rokmi
Kiež by bolo takých viac, len by si nemali kupovať mercedesy, ale audi, bentley, VW, Kia, Citroen - resp. modely ktoré sa vyrábajú na slovensku :D
wampirus pred 7 rokmi
a úsmev ostáva na tvári :D jééé to je sranda čo? :D
ajfon7plus pred 7 rokmi
aj KUR\/|ČKA aj k°k°t obaja rovnako PR|JE3AN|
flugcoigfligen pred 7 rokmi
Dostane od tatka vyprask :D