Prezentácia spoločnosti Boston Dynamics nevyšla celkom podľa predstáv. Robot Spot počas počas prezentácie totižto skolaboval.

Už vedia otvárať aj dvere! (Boston Dynamics)Autor: melampyrum27 490 videní

Atlas, vládzeš s dychom? (Boston Dynamics)Autor: maschinero33 371 videní

Deň zúčtovania je už blízko! (Paródia)Autor: trutnovka10032 388 videní

Atlas - humanoidný robot od Boston DynamicsAutor: navody41 781 videní

Spot Mini dostal nový softvér!Autor: uschiglas21 769 videní

O krok bližšie k cyborgomAutor: tigrica35 474 videní

Atlas sa naučil skákať (Boston Dynamics)Autor: vycapnik33 676 videní

Púštna blchaAutor: demonoid56 728 videní

Manipulácia s ťažkými predmetmiAutor: kozarohata27 437 videní

Boston Dynamics predstavil nového robota menomAutor: navody37 583 videní

Boston Dynamics na ruský spôsobAutor: marko5521 204 videní

Pes vs. robopesAutor: pelargonium31 062 videní

Z robota Atlas ešte zatiaľ kuriér nebude!Autor: predstojnica50 262 videní
peter266 pred 7 rokmi
aj robot je len človek :D
vetro pred 7 rokmi
To sa stalo aj pri prezentácii windows 98 a pozrite sa aký moloch je teraz z mrkvársoftu.
stap96 pred 7 rokmi
Infarkt, mozgova prihoda? Mozno epilepticky.
monstergangster pred 7 rokmi
mal tremu to uz je pokrocila UI😉
tarzanzroduopic pred 7 rokmi
A hneď, ako to vyladia a odstránia tomu všetky muchy, tak nie aby to pomáhalo nosiť nákupy, alebo tehly na stavbe, ale nejaký trtko na to primontuje guľomet a spravia z neho stroj na zabíjanie... :(
rom pred 7 rokmi
To bol Neymarov roboticky pes, bol predprogramovany na simulaciu..
drago6 pred 7 rokmi
normalne zdochol
peaceonyou pred 7 rokmi
kto by suhlasil s nazorom že je to naschval spravene takto keďže to určite uputa pozornosť? :P (uvaha)
spierro pred 7 rokmi
Pokiaľ to má byť umelá inteligencia... Ktorá je vytvorená na základe našej tak každý Robot dostane stres,depresiu a potom ako na tomto videu do jednej min.. porážku a infarkt. Gratulujem :D
hrrh pred 7 rokmi
Dostal porážku na procesor
ifka11 pred 7 rokmi
keby neskolaboval.. ani o nom neviem :D
fauszwei pred 7 rokmi
Massive dynamic bol v bostone ;)
vrejt pred 7 rokmi
Robot je to posledne, coho sa bojim... Ludia su horsi a zakernejsi ako roboti :(
zer0 pred 7 rokmi
bol v strese ...
valabuk pred 7 rokmi
demo efekt
balder pred 7 rokmi
prasacia chripka
larkin pred 7 rokmi
...JE to rebel !!! :D
spojkovic pred 7 rokmi
len chcel poskrabkat na brusku
crocodildo77 pred 7 rokmi
ak tomu pridaju zbran clovek je bez sance. ziaden wolfenstain a ziadne naboje pod nohami ci lekarnicky
mick pred 7 rokmi
Zdochla im umelá inteligencia.....