Sú ľudia, ktorých zobudí najmenší zvuk. A potom sú takí, ktorým môžeš do hrnca hádzať petardy a sladko spinkajú ďalej.

Raketový hrniecAutor: duri0823 368 videní

Tvrdý spánokAutor: erik2216 330 videní

Varil si guláš, varil? Ale jesť ho nebudeš!Autor: kedzbe23 245 videní

Tvrdý spánokAutor: benyxxxx25 175 videní

Kocúr flegmatikAutor: shawoll3 338 videní

Blázni a pyrotechnika - lietajúce hrnceAutor: egresh69179 380 videní

Ten parný hrniec je môj! (Black Friday)Autor: lysak49 024 videní

Pohodlný spánokAutor: assadd22 578 videní

Ten pocit, keď ti naštartujú posteľAutor: paruman5 161 videní

HrniecAutor: klatis1 511 videní

Ten teda má tvrdý spánokAutor: deflo16 356 videní

Stavím sa, že toto ty s očami nedokážeš!Autor: pallo336 459 videní

Hrnček miešaj sa sám!Autor: cocacola25 209 videní
modiano pred 7 rokmi a 1 m
pred 17 rokmi cca u nas chalan na zabave spal v tej debni od repraka pod reprakom :D rano ked balili paraturu tak ho tam nasli :D
hrrh pred 7 rokmi a 1 m
Mrtvolu tazko zobudis 😁
eighty pred 7 rokmi a 1 m
Urcite len spi? :)
fajnchalanisko pred 7 rokmi a 1 m
Ten snáď vypil narkózu....
sahib pred 7 rokmi a 1 m
Tiez som vela krat zaspal pri repraku v discoklube Boccaccio...😄
stickup pred 7 rokmi a 1 m
zápletka... je mŕtvy
kanara pred 7 rokmi a 1 m
a tiez su taki, ktori to cele zinscenuju kvoli lajkom
14saxo14 pred 7 rokmi a 1 m
falk...ten nemecky spevák...
sadsnake pred 7 rokmi a 1 m
Aj keby nespal ... tak furt každeho cukne ... asi naozaj zomrel :D
adam2112 pred 7 rokmi a 1 m
podla mna je len pekne nadrbany a vsetky senzory su off
kerkyyy pred 7 rokmi a 1 m
ten je skor v kome
fuxik pred 7 rokmi a 1 m
ten umrel už včera
tonda249 pred 7 rokmi a 1 m
ten im skor umrel :D
brattvojejsestry pred 7 rokmi a 1 m
Chcel by som mať taký spánok.
asterix47 pred 7 rokmi a 1 m
mozno je len hluchy :D
danpaul pred 7 rokmi a 1 m
klasika, uz je davno hore a tvari sa, ze spi...
posledneslovo pred 7 rokmi a 1 m
Ak to nie je fake tak potom ich ten typek prekukol a vedel co budu robit a zahral to :)
borsucik pred 7 rokmi a 1 m
vojak z povolania :D
radomirmt pred 7 rokmi a 1 m
fake