Len 18-ročný poľský vodič Audi nezvládol kruhový objazd a narazil do obrubníku a pouličnej lampy. Raz darmo, kone pod kapotou treba mať kontrolou.

Kruhový objazd v BrazíliiAutor: sadistrom39 565 videní

Cez kruhový objazd skratkouAutor: tigrica41 292 videní

Skok cez kruháč (Poľsko)Autor: naceste63 118 videní

Kruháč zdolal excelentným spôsobomAutor: antverty16 360 videní

Kruhový objazd KURWA!Autor: smoop19 597 videní

Kruháč v EtiópiíAutor: john478 556 videní

SKOKAN mesiaca je opäť z PoľskaAutor: bishop43 421 videní

Kruhový objazd a šofér umelecAutor: ceculiak22 500 videní

Holub na kruhovom objazdeAutor: rageopbestwarreu2 619 videní

Popradski kruhovi umelciAutor: chemistt3 341 videní

Arogancia na kruhovom objazde (Slovensko)Autor: halamadrid59 356 videní

Poprad, kazdy jeden denAutor: chemistt4 739 videní

Hovenring - kruhový objazd pre cyklistovAutor: tigrica54 299 videní
3mp3r0r pred 6 rokmi a 2 m
nedotáčavé bla bla bla... viete jak je felicia nedotáčavá? :D problem bol v tom že 18 ročný jazdí na audine ktorá jednoducho má výkon ktorý ešte mladý nevie ovládať.. to tak, ked amatéri jazdia na silných autách
ilookedatyou pred 6 rokmi a 8 m
Měl to kapku nedotáčivé. :)
pitipoly pred 7 rokmi a 1 m
robil geometriu
eighty pred 7 rokmi a 1 m
Ja za to vinim autoskoly. Denne x autoskol. Des a hroza. Neviem ako ich ucia jazdit ale co mlady vodic to si nadbieha do 90° zakruty ako nakladiak s navesom. Dupat na plyn ano to ich naucia. Tocit volantom nie.
tony21 pred 7 rokmi a 1 m
Nedotáčavá stará avdina :D
vocas pred 7 rokmi a 1 m
zapierdolil
tomasjedno pred 7 rokmi a 1 m
No čo, stava sa..treba opatrne ked je mokro..:D
tarzanzroduopic pred 7 rokmi a 1 m
Skôr to vyzerá na ukážkový aquaplaning na zodratých gumách...
katribodkit pred 7 rokmi a 1 m
presne takto to rozebala aj ta buzna Paviánke....
quixik1 pred 7 rokmi a 1 m
stara a4 ale stale pekna
grillez pred 7 rokmi a 1 m
Keď vezieš niekoho domov a on ti na poslednú chvíľu povie tu doprava :D
lemoniii pred 7 rokmi a 1 m
stara audina nesmie chybat :D
6pack pred 7 rokmi a 1 m
Tak dáko som odtrhol koleso na RC autíčku :D
frex pred 7 rokmi a 1 m
taketo video nema ani pointu ani humor
vrejt pred 7 rokmi a 1 m
Sa mi lubi ako hned dal vystrazne, aby ostatny vedeli ze sa nieco deje a maju ho obchadzat, ze tam nezostal ako curak len tak stat ked uz ako curak nabural... Fakt P O L I A K ako sa patri!
troncat pred 7 rokmi a 1 m
AUDI 1.9TDi ... sen každého poliaka :D
salaka pred 7 rokmi a 1 m
ináč fake,že 18 ročný. Tí majú predsa trojkové megapipiči obtmelované baworáky s fialovými puklicami za 600 evri z Willhabenu.A samozrejme 400 gramový lakeť von z auta a hrubá bižu retázka na krku,aby ich nevynášalo v zákrutách...Taký typický village hero
hrrh pred 7 rokmi a 1 m
Popis pisal daky madar z kukuricaba 😏
jahl pred 7 rokmi a 1 m
nohaa z gazu... aššša
stedoslovacik pred 7 rokmi a 1 m
kamarati preco zadusil ziarovky ?