Motokárové preteky sa na chvíľu prerušili kvôli menšej nehode. Bez prilby by to asi dopadlo inak...

Ale luxusne si nabil držku!Autor: sharks14 504 videní

Frigo opäť sadol na novú motorkuAutor: marlborka2019 775 videní

Keď helma zachráni životAutor: neo70 426 videní

Hlavu mi ide roztrhať!Autor: brekeke29 377 videní

Straka sa ulakomila na tyrkysovú prilbuAutor: bojovnik19 800 videní

Aligátor sa mu zahryzol do hlavyAutor: kaslemkarmu59 040 videní

Wágnerovec mal šťastie, guľka minula jehoAutor: angerfistt14 061 videní

Chcel jazdiť rodeo, skončil s prasknutou lebkouAutor: tristan314 944 videní

Kámo, máš super prilbu!Autor: godzilla26 752 videní

Pekne si tú motorečku zakryjem!Autor: kaligula32 378 videní

Aj lietanie s modelom lietadla môže byť celkomAutor: uhorkac13 030 videní

Chýba mu takmer polovička hlavyAutor: scarlett26 553 videní

Policajt dostal kameňom do hlavyAutor: marlborka2024 240 videní
muchton pred 7 rokmi a 3 m
ja sa čudujem že mu to neodlomilo hlavu (myslím väz)
kypko pred 7 rokmi a 3 m
Dpc. Zase som dostal chuť na motokáry :D
aryan0206 pred 7 rokmi a 3 m
ked jazdim s niekym kto nema tie zakruty moc v oku radsej brzdim 20 metrov predom :D narazene rebra mi nechybaju
werwolfisback pred 7 rokmi a 3 m
na takýchto videách si chiropraktik len mädlí ruky :D
j4c0b pred 7 rokmi a 3 m
Ta, narafali sme.
patrick24 pred 7 rokmi a 3 m
čo prilba, ale ešte že tam bol ten rám
morpheus pred 7 rokmi a 3 m
nič mu neni... otras mozgu má :D
whois pred 7 rokmi a 3 m
Nedavajte tie motokary do ruky zene, bol som viac krat na tom, so zenami aaa ano oni proste takto jazdia...
ilookedatyou pred 7 rokmi a 3 m
Hmm, drsné. Tady by se hodil i HANS.
sdfsfsadfsfsfsaf pred 7 rokmi a 3 m
aspon nesedi za PC
exor pred 7 rokmi a 3 m
skúsim tu, je tu kopa múdrych ľudí vždy. :D neviete kam a komu adresovať otázku ohľadom výkladu konkrétneho paragrafu Zákona o cestnej premávke? potrebujem písomnú odpoveď od kompetentnej osoby, nie názory ľudí v diskusii (bez urážky)
khila pred 7 rokmi a 3 m
No ale ten náraz určite cítili krčné stavce :O chalan mal šťastie mu to mohlo aj zlomiť väz...