Ján Volko sa stal majstrom Európy v behu na 60 metrov

zobraziť viac ↓
h4cker 84 292 videní

Glasgow. Slovenský atlét Ján Volko sa dnes stal majstrom Európy v behu na 60 metrov a získal tak zlato. Trať zdolal za 6,60 sekundy, za ním sa umiestnil Turek Emre Zafer Barnes s časom 6,61 s a bronz vybojoval Holanďan Joris van Gool s časom 6,62 s. GRATULUJEME!

• blynkybyll pred 3 rokmi a 10 m
    chvala bohu ze vyhral chleba bude lacnejsi.........

• dee99 pred 5 rokmi a 1 m
    takto sa beží aj ked ideš vnoci cez dolne hony a nechceš prisť o svoj mobil a penaženku :D

• fokken pred 5 rokmi a 1 m
    paráda

• kajman31 pred 5 rokmi a 1 m
    Som nesmierne hrdy a stastny, ze Slovensko ma spickoveho atleta. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa to moze stat :)

• ebenezum pred 5 rokmi a 1 m
    no čokoladkovy chlapec bol europan jak žito ... určite sa volal matej alebo ondrej

• kasai pred 5 rokmi a 1 m
    viete preco cernosi vedia tak rychlo behat? lebo bieli vedia dobre strielat.

• lojzo233 pred 5 rokmi a 1 m
    1. Je to super a samozrejme zaslúži si veľkú gratuláciu. 2. Nemajme hlavu v oblakoch, je to len majster Európy a na svete je veľa rýchlejších ako Volko. 3. Skvelé, že máme športovca, ktorý dobre reprezentuje náš národ nielen športovými výsledkami ale aj ľudskosťou.

• aperitivo pred 5 rokmi a 1 m
    natrel to aj negrom to sa len tak nevidi :D ..inak vidim ze v tomto sporte je velka vyhoda mat velky nos kedze skor pretnes ten meraci senzor v ciely :D cernosi mozu pouzit aj stoporeny k0kot :D

• protiislamu01 pred 5 rokmi a 1 m
    Výborne, chalan je šikovný :). Gratulujem.

• kizzah pred 5 rokmi a 1 m
    kks byt rychlejsi ako cernosi...to je iny panko :D

• brattvojejsestry pred 5 rokmi a 1 m
    Černosi vyhrávajú na 40km, beloch na 60 metrov, lebo oni musia ráno utekať do školy do druhej dediny, a belosi na autobus :D

Gratulujem. Inak celkom sranda, že bežci a aké majú ruky :D

• nakut pred 5 rokmi a 1 m
    keby takych volkov malo slovensko viacej

• axilih pred 5 rokmi a 1 m
    Zajtra má meniny Kažimír :D

• fikojecocot pred 5 rokmi a 1 m
    Velka chvala. O to cennejsie, ze bol zraneny a aj napriek tomu vyhral. Inak byvaly futbalista.