Milovníci adrenalínu a basejumpu sa rozhodli zoskočiť z vrcholu Ben Nevis (1345 m n.m.). Každopádne bol zoskok rýchlejší a efektívnejší, ako keby si zvolili klasický zostup.

Mali ste zlé ráno?Autor: cocacola52 267 videní

Zima, Zima, Zima, ZimaAutor: krenky6 743 videní

A sneh zo strechy je zrazu doleAutor: pishishvor26 230 videní

Zima 11/12Autor: evulla9 422 videní

Skok zo skalyAutor: kozarohata47 495 videní

Ako sa čistí sneh zo strechyAutor: domco2270 375 videní

„Okrídlený“ muž si vychutnal zoskokAutor: kobrick11 101 videní

Extrémna zimaAutor: buchnad34 584 videní

Idem trochu poodhŕňať na dvore snehAutor: buchnad17 292 videní

Pekne zapózujte!Autor: tigrica33 367 videní

To najlepšie z Base JumpingAutor: texaco3 072 videní

Zima vo Švédsku.Autor: alexilaiho7 371 videní

Kamarátka zimaAutor: benyxxxx63 609 videní