Tuto sme s mojou láskou začínali. Je veľmi šikovná a učenlivá. Veľmi ju milujem.

Toto je pre teba!Autor: marko5536 193 videní

KoneAutor: katka93 346 videní

Slečna a žrebecAutor: romales71 923 videní

KobylkaAutor: 90mirco9010 558 videní

Žrebec skonal pred sexom..Autor: monsio3 489 videní

Veľká čínska kobylka Pseudophyllus titanAutor: biolog12 900 videní

Prekážka zdolanáAutor: scafo30 748 videní

Kôň si chcel tiež zajazdiťAutor: raklo1232 051 videní

Pozor, tá kobyla môže hryzkaťAutor: hosentroger21 012 videní

Kôň a saltoAutor: marlborka2092 944 videní

Hlupák vs. kôňAutor: lokes59 335 videní

Mäsožravá kobylka útočí!Autor: hlavotis39 722 videní

Tancujúci koníkAutor: usiak36 618 videní
santalucia pred 13 rokmi a 8 m
je to krasne ale na takomto rozmocenom terene sa netrenuje.Posmykne sa ti a zrani si slachy.neuraz sa myslim to v dobrom
koniarka95 pred 15 rokmi a 4 m
velmi dobre :D
leccter pred 16 rokmi a 1 m
sa mi zda ze som videl tvoj nick na pokeci:D :D mas aj albumi s konmi a zo sutazi vsak :D?
mejso pred 16 rokmi a 11 m
no bobre ja toto robim akurat ze bez kona....
supo88 pred 17 rokmi
kristyna aj moj bratranec ma kona neviem ci ho poznas matej horina ak chces pozri si ho na pokeci je ejho nick matkololo on bol aj v tv
slivecek pred 17 rokmi
Čo je natom divné ked miluje kona.?.Je to velmi pekný vzťah s zvieratom, kto ho nezažil tak nech ho neposudzuje.Kto nemá rád zvieratá nevie milovať asi vôbec....
kamco pred 17 rokmi a 7 m
jak moze niekto milovat koňa? je to len zvira :D lol možno nejaký zoofil že kristyna :D :D :D
denisko pred 17 rokmi a 8 m
jasne len ze to je ceska jak to mozes bit ty??