Vlak REx 1875 Zámčan, ktorý ide každý pracovný deň o 16:31 z Hlavnej stanice v Bratislave smer Nové Zámky ZSSK má trocha väčšie tlaky ako by človek chcel.

Prakok*t vo vlaku - ako to bolo naozajAutor: 2xmysli1rez13 194 videní

Nech sa páči, vaše pivo sa nachádza vo vagóneAutor: che17 998 videní

Funky piatok vo vlaku v PertheAutor: cocacola44 887 videní

Šuška vo vlakuAutor: trix119 832 videní

Cestovanie vo vlakuAutor: micky337 879 videní

Trolejové vedenie zaiskrilo (Ukrajina)Autor: zajacit32 181 videní

Trošku vás v tom vlaku ochladím (Pakistan)Autor: monsio19 313 videní

Varianty zrážky vlaku a kovbojov na dostavníkuAutor: bbkraj12 800 videní

Vo vlaku s domácim miláčikom (New York)Autor: biomarecek22 182 videní

SlúchadláAutor: smoop24 370 videní

Kňaz onanoval vo vlakuAutor: noone8 185 videní

Exorcizmus v ruskom vlakuAutor: avokado44 993 videní

T Rex express,ZT,RAutor: eninka3 203 videní
oda17 pred 7 rokmi a 9 m
keby to nieje na horalku tak vidíme aj záchod :D
pade pred 7 rokmi a 9 m
Ním chodievam z práce, 16:38 Vinohrady :D