Francúzski rybári boli nespokojní so spôsobom lovu tých anglických. Vyšli do vôd protestovať. Mierumilovný protest sa skoro premenil na námornú bitku.

Rybárov úlovok zaujal 300 - kilového žralokaAutor: monsio2 988 videní

Lov tolstolobikov pomocou elektrinyAutor: mymo29 418 videní

Lov rýb kladkovým lukomAutor: 11renegade1148 486 videní

Lov rýb SlovenskoAutor: kapor171115 014 videní

Bláznivé chytanie rýbAutor: romales23 832 videní

Lov rýb harpúnouAutor: kapo6631 775 videní

Lovenie rýbAutor: tigrica14 917 videní

Húf - ideálna situácia pri love rýb pomocouAutor: uhorkac6 058 videní

Aktivisti versus japonskí rybáriAutor: vabene11 753 videní

Chytanie rýbAutor: duri0820 602 videní

Ako spracovať rýchlo rybu - ruský spôsobAutor: tozobor35 538 videní

Zombait - lov štúk na robotickú návnaduAutor: melampyrum44 167 videní

Chytanie rýb po francúzskyAutor: romales17 307 videní
bleskovka pred 7 rokmi a 10 m
V mrazáku obchodného domu nepíšu na etikete kde bola ryba Vybojovaná .
brattvojejsestry pred 7 rokmi a 10 m
Anglicko bude o 100 rokov spomínať na svoju bohatú históriu ako india, alebo irak
riposvk pred 7 rokmi a 10 m
World of Warships :D
akosatovezme pred 7 rokmi a 10 m
To je tá anglošášovská láska, tolerancia a vzájomnosť?
kapitankrumpla pred 7 rokmi a 10 m
po útoku sa francúzsky rybári vzdali a vyvesili biele vlajky
bigzabak pred 7 rokmi a 10 m
tam tech lodi je snad vic jak ryb. To by me ani nebavilo rybarit kdyz je co par metru lod.
tenjiny pred 7 rokmi a 10 m
názvy videa a popis videa vypadají jako by to psalo dítě. Fake news nadpise aj v popise :&
orion pred 7 rokmi a 10 m
Sea of Thieves :D to su kostlivci na tej modrej
aryan0206 pred 7 rokmi a 10 m
black flag :D
gothiquenoir pred 7 rokmi a 10 m
Piráti z kanálu... konkrétne toho La Mancheského :D
riadnychliev pred 7 rokmi a 10 m
pripravte delá :D
veny232 pred 7 rokmi a 10 m
Těchto střetů je stále více a budou přibývat velice rychle, s tím jak mizí ryby z Oceánů. Do pár let tu máme hladomory.
elprezidente pred 7 rokmi a 10 m
skoro ako z filmu Nebezpečná rýchlosť 2 :D
quixik1 pred 7 rokmi a 10 m
korzari
tomky123 pred 7 rokmi a 10 m
Piráti z spojených království :D
thugangel pred 7 rokmi a 10 m
Ziadny protest... francuzi podla francuzskeho zakona nesmu lovit lasturniky v tomto obdobi ale anglicanom to nikto nezakazuje tak chodia lovit do ich “revirov”. Citujem:,,Angličania podľa rybárov z Normandie(francuzska) lovia lastúrniky pred prvým októbrom, zatiaľ, čo francúzski to majú od 15. mája do 1. októbra legislatívne zakázané.”
Takze ich napadaju a vyhanaju ;) zas skvely popisok k videu;)
psychiatrix pred 7 rokmi a 10 m
škoda že tu nieje tá čásť so svetlicami :D
killerbook pred 7 rokmi a 10 m
World of Warships :D
dobrysmiech pred 7 rokmi a 10 m
seafight
tazkopovedat pred 7 rokmi a 10 m
Z protestu vojna :D
Tak vedia prehovoriť do duše no