Pán Mečiar nám sľuboval, že raz bude Slovensko ako Švajčiarsko. Určite mal pravdu, len zabudol povedať, že to bude v inom paralelnom svete.

Chladnička len pre vyvolenýchAutor: buchnad24 203 videní

Moderná americká chladnička vs. modernáAutor: kalatrava36 435 videní

Medzičasom v druhej triede vo ŠvajčiarskuAutor: johnatan31 406 videní

Preteky do vrchov vo ŠvajčiarskuAutor: mordor524 692 videní

Ruský turista v BratislaveAutor: nevada49 128 videní

Zápchy vyzerajú vo Švajčiarsku trochu inakAutor: zurich13 489 videní

Takto sa nakupuje vo ŠvajčiarskuAutor: rebekita7 964 videní

Imigranti zaútočili na posádku auta voAutor: mattik2943 201 videní

Parkour vo ŠvajčiarskuAutor: ynwaze20 148 videní

Tú americkú chladničku poprosím na poschodie!Autor: ichbinhelmut12 928 videní

Tajná chladnička s pivomAutor: rudy11119 415 videní

Úsporné verejné WC vo ŠvajčiarskuAutor: lajkit7 186 videní

Chodiaca chladničkaAutor: tigrica45 873 videní
zajo1976 pred 7 rokmi
Podla názoru odborníkov Švajčiarsko predĺžilo druhu svetovú vojnu o dva roky
haxo1 pred 7 rokmi
Musel som sa prihlásiť. Toto sa na Slovensku nemôže stať a viete prečo ? Napíšte mi do komentára Vaše myšlienky
roberto1111 pred 7 rokmi
noooooooo,vidno že nehrajú bločkovú loteriu žebraci
jakubeee pred 7 rokmi
Ale aj na Slovensku máme vačšinu ľudí ktorý majú svedomie a fungovalo by to ... len je tu aj mnoho takých ktorý ho nemajú ....poznáme
mercurysa pred 7 rokmi
toto by na Slovensku nikdy nefungovalo .... sme uplne rozdielna mentalita ... zial my sme ta horsia
maro0902 pred 7 rokmi
unas by ukradli aj syry aj budku aj papier s tym perom
migrific pred 7 rokmi
...a kde majú Ekasu?
starec pred 7 rokmi
a kamera oproti
richmond93 pred 7 rokmi
u nás na slovensku sa takto predáva mlieko :) 20centov za liter ? v prahe to vraj dlho navydrzalo na vaclavaku.
tony21 pred 7 rokmi
Zoberte to do Letanoviec :D :D
tophunter pred 7 rokmi
nech si pridu svajciari pofotit romske osady na vychode, pojdu nazad v spodnom pradle
werwolfisback pred 7 rokmi
my proste niesme tak civilizovaný ako západ a prečo? lebo sme mladšia civilizácia...kým oni už mali mestá s hradbami a kamennými katedrálami my sme sa sem ledva dovalili zo stepí od uralu ako slovania a začali sme v nevýhode o pár storočí neskôr takže zaostávame...tak ako pre nás sú barbari ukrajinci a kadejaká háveď z ruska alebo rumunska tak aj my sme háveď v očiach ludí zo západu..tak to proste je.
pgchem pred 7 rokmi
Proste sme EASTEN EUROPE :D nie nadarmo sa nám vyhýbajú zahraničií.
ovo pred 7 rokmi
Úplne by stačilo, keby Slovensko bolo Slovenskom.
6pack pred 7 rokmi
presne ako povedala na konci, u nás by to udrbali aj s chladničkou :D
skriatok pred 7 rokmi
tam ciganoch nemajú? čomu sa tak držia na slovensku a nejdú tam? :D
ohyeaaah pred 7 rokmi
toto dat do tatier tak to cigani do dna vyzeru ladnicku rozoberu do kovosrotu a budku narubu na drevo :D a za drobne cucko cigy a toulen :D
bullrot pred 7 rokmi a 11 m
To isté v NÓRSKU.... s vajíčkami, akurát, že kasa bola OTVORENÁ, teda mohli ste hodiť bankovku a sám si vydať v drobných peniazoch... Osobná skúsenosť..
mcmigy88 pred 7 rokmi a 11 m
aj na sk je to mozne, na vychodnom Slovensku v obci Osadne je krypta s vojakmi z 1. sv. vojny. a tam si mozete kupit suveniry alebo zaplatit vstupne len tak ze hodite peniaze do pokladnicky nikto tam nie je, nikto to nekontroluje. takze ano funguje to aj na Slovensku.
shopak pred 7 rokmi a 11 m
V ČR je pár lesních samobarů s pivem, nealkem, špekáčky apod... Prý lidi jakš takš platí..