Palubná kamera v idúcom aute zachytila prichádzajúci vlak. Svetelná signalizácia a rampa na priecestí zareagovali až po prejazde vlaku. Radšej sa vždy presvedčte sami.

Omeškaná signalizácia (Rusko)Autor: buntajtatar27 732 videní

Na železničnom priecestí neďaleko PetrohraduAutor: zajacit26 926 videní

Nedočkaví vodiči na železničnom priecestíAutor: adampl30 231 videní

Ťahač s nadrozmerným nákladom uviazol rovnoAutor: zork17 691 videní

Tak to bola riadna šupa (Sicília)Autor: buchnad28 208 videní

Ostal stáť na železničnom priecestí (USA)Autor: kardiostimulator20 758 videní

Organizácia dopravy na japonskom priecestíAutor: naceste3 761 videní

Dve ženy na železničnom priecestíAutor: luda33 053 videní

Zasekol sa na železničnom priecestí (USA)Autor: dynamitero36 119 videní

11 sekúnd od nešťastia na priecestíAutor: rebo35 943 videní

Železničné priecestie Závadka nad HronomAutor: bbkraj13 277 videní

Ako rampa cyklistu "oskalpovala" (Rusko)Autor: glezgot38 507 videní

Ako chalani o limuzínu prišli (USA)Autor: hosentroger47 704 videní
gam8it pred 7 rokmi a 12 m
už viem kde brali námet na závory v gta 5
altctrl pred 7 rokmi a 12 m
To je tak keď na železnicu postavenú v 60 rokoch pošlú vlak z 21stor. :)
veny232 pred 8 rokmi
Uplně cítím jak tam ta zubatá číhala :D
slovodobitky pred 8 rokmi
a práve pre toto radšej cez priecestia nechodím. Radšej sa cez ne veziem v aute :D
mark45 pred 8 rokmi
presne ako v GTA San Andreas
jaasi pred 8 rokmi
Keď je pricestie v poruche automaticky to signalizuje poruchu v najblizsej stanici.Keď je v poruche PZZ výpravca musí v stanici zastaviť vlak a dať rušnovodičovy písomný rozkaz o poruche PZZ. Rušnovodič musí pred pricestím zastaviť. Vlaky by mali chodiť dovtedy na rozkaz kym to nepríde dať doporiadku zamestnanec ktorý to osobne preskúša a podpíše sa že PZZ funguje.....
dymfree pred 8 rokmi
asi Holandsko
normansony pred 8 rokmi
my máme ale semafóry pre rušnovodičov
matej8480 pred 8 rokmi
a to moža???
chrobug pred 8 rokmi
Pár metrov ďalej vyskoči železničár z kríkov, že to je len srandička, skrytá kamera...
bocian pred 8 rokmi
Na 50 % bolo zabezpečenie funkčné -otváranie závor a zhasnutie výstražných svetiel bolo OK
iiiisuzyiiii pred 8 rokmi
Meškajúci vlak v Japonsku :D
sibiryby pred 8 rokmi
stale sa presvedcim, neoplati sa hazardovat :)
misssssko pred 8 rokmi
kebyze sa stane nehoda tak by bolo vyjadrenie zeleznic, signalizacia fungovala vodic ju nerespektoval. taketo udalosti by mali zapisovat do rodneho listu ako znovuzrodeny. :D
clovek113 pred 8 rokmi
prvý apríl po železničiarsky :D
tomo337 pred 8 rokmi
Toto sa našťastie u nás stať nemôže, pretože tu púšťajú rampy preventívne už 10 minút pred aj po prejdení vlaku :D
myscho123 pred 8 rokmi
to tá hmla, tie svetlá ten vlak nevideli..
richmonddd pred 8 rokmi
Chyba bude vo výchove.
rypadlo pred 8 rokmi
po kazdej nehode zsr tvrdia ze signalizacia bola vporiadku ale aj keby nebola musi sa vodic podla zakona presvedcit ci moze bezpecne prechadzat takze su vzdy bez viny ... CI?
martyn900 pred 8 rokmi
podla mna to je v polsku :D