23.6.2018 Len jedno jediné auto uniklo masovej havárii áut na pretekoch WTCR v portugalskom Vila Reale.

Diváci skoro prišli o život (Taliansko)Autor: godzilla75 420 videní

Vzlietol pekne, len zle pristál (Uruguaj)Autor: arectorpili30 223 videní

Trabant na pretekochAutor: suky29 011 videní

Môžete mi prevrátiť auto, rád by somAutor: kobrick14 388 videní

Po drsnej nehode na DAYTONA 500 mal pretekárAutor: tchoroid16 109 videní

Sebastian LoebAutor: gaspi77777 323 videní

Inteligentný pretekárAutor: katka25 049 videní

Bobby Regester a havária na Pikea PeakAutor: carlson2239 052 videní

Kvalifikácia na preteky GT v Macau (hromadnáAutor: kedzbe30 777 videní

Smrteľná nehoda na pretekoch Isle of Man TTAutor: dano16h44 854 videní

Pretekár zrazil koňaAutor: golfoo118 459 videní

Na pretekoch nákladných vozidiel ZIL (Rusko)Autor: bazmegistan4 768 videní

Už ani rely nie to, čo kedysi bývala (AI)Autor: kalatrava8 667 videní
dod98 pred 7 rokmi a 12 m
Myslím,že víťaz bol jasný :D :D
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Typickí vodiči golfu, takto jazdia vedľa seba aj po slovenských cestách :D
tartan pred 8 rokmi
sranda je ze su z rovnakeho teamu :D Keby sa nebili ako barani v prvej zakrute mohli ako team ziskat dobre umiestnenie :D
smiki1 pred 8 rokmi
Daleko nedosli :D
sp33dy pred 8 rokmi
takto dopadne ked nedodrzia odstup od vozidla..
bocian pred 8 rokmi
Keď ide o peniaze tak je dobrý aj okruh bez únikových priestorov. Ak niekto spraví chybu ostane na trati zvodidlá ho nepustia a zahatá okruh. Ak by prvé vozidlo vyletelo mimo trať do trávy a piesku ostatné vozidlá by v pohode pokračovali.
markot pred 8 rokmi
Mal ši branic
mechanik13 pred 8 rokmi
daleko nedošli
34flash pred 8 rokmi
to ako naša D1 v piatok poobede :D
acatraz pred 8 rokmi
NFS most wanted :D
themajoxyz pred 8 rokmi
a ktoré jediné auto malo uniknúť? lebo ja keď pozerám, tak všetky schytali niečo, či zle pozerám? :D
defcon4 pred 8 rokmi
1:14
matoo971 pred 8 rokmi
to su ty mlady s nacipovanymi golfmi :D
kiluca pred 8 rokmi
to je demoličné derby abo čo :D
svetozarblanka pred 8 rokmi
tam kde sa dvaja bijú, tretí víťazi
luciferosobne pred 8 rokmi
Futbalista by sa uz zvijal od bolesti....ci tu sa to nehodi ? :D
richmonddd pred 8 rokmi
lebo dvaja trti v golfoch sa nevedia dohodnúť kto bude dnes prvý
asdfh pred 8 rokmi
v gtacku by uz vsetky zacali vybuchovat
doctorx pred 8 rokmi
zadny maso jsem nevidel, divne
gedynator123 pred 8 rokmi
vodič mal predvídať :D