Cena tohto lietajúceho obleku na komerčné účely sa odhaduje na 250 000 USD. Vyrába ho spoločnosť Gravity Indrustries vedená britským vynálezcom Richardom Browningom. Testy ponad jazerom prebiehali v Anglicku.

Halloweensky oblek pre slečnyAutor: tegernako3961 974 videní

Čo spraviť, keď už neoblečieš košeľu podAutor: pejoke21 692 videní

Dobre ránko priatelia :-DAutor: jano77897 videní

Robo - oblek (Japonsko)Autor: dokumenty4 534 videní

Volali ho ZRKADIELKOAutor: loktibrada21 602 videní

Ruská blond terminátorkaAutor: nevada28 503 videní

čo ma ochraňuje? OchranaAutor: subarashineko3 496 videní

Flamien aka Damien WlatersAutor: l3bron2 437 videní

Skutočný Iron Man vs. ohňostrojAutor: avokado25 029 videní

Aeronautika - lietanie ako sme ho nepoznaliAutor: schokovokokoko2 811 videní

Môj Halloweensky oblekAutor: tegernako3962 588 videní

Obleč ženu do ochranného pyro odevu a mášAutor: pishishvor62 424 videní

Robotický oblekAutor: sh4d0w21 308 videní
panko123 pred 6 rokmi a 5 m
stark xD
ebe pred 8 rokmi
Preto nie je Scí-Fi ďaleko od pravdy, to je obmedzená len naša fantázia :)
vertyxjgnoves pred 8 rokmi
ROCKETMAN
megacik pred 8 rokmi
Chuck Norris si len skúša nové vzdušné pyžamo do horúcich letných nocí.
adam2112 pred 8 rokmi
ta pozicia mi pripomina maleho synovca ked sa mu chce srat :D
tenario pred 8 rokmi
Neviem na co museli davat peniaze na vynalezcov, ked stacilo zadat AIYPWZQP
porfyrio pred 8 rokmi
Fake... v skutočnosti ho ťahal ten vodný skúter na takmer neviditeľnom lanku :)
sealt11 pred 8 rokmi
Onedlho to kupis z Aliexpresu za 250 USD :D
werwolf pred 8 rokmi
tony si to ty?
sekerkar11 pred 8 rokmi
dúfam,že v tom nemá win 10, lebo takto poletovať nad vodou a zrazu hláška nutná aktualizácia a tma :D
dankestdope2 pred 8 rokmi
Mark 0,5 :D
korke pred 8 rokmi
ked ti dojde stava si v p1ci :D
spytex pred 8 rokmi
Taky oblek nezvladne kazdy, na to treba fyzicku zdatnost, hlavne v rukach inak by ani nevzlietol, by ho povykrucalo. Takze nestacia len peniaze a kupit si to :D
bllllle pred 8 rokmi
A ja chcem toto! Ale čo na tom stojí 250 000. to nechápem. Takže výrobca zarobí na jednom obleku 200 000 litrov? Boha idem robiť obleky. Kto kúpi?
posledneslovo pred 8 rokmi
Podla mna trysky na rukach nie je dobry napad, ale funguje to
veny232 pred 8 rokmi
Pořád moc velké težké a prd to vydrží. Ta udržba stojí majlant. Nikam dál už se to neposune.