Partia chalanov sa vybrala na horskú cyklistiku v Španielsku. Cyklistov napadol roj včiel a jeden z nich skončil v nemocnici v Granade s počtom bodnutí 80.

Keď ide na bicykli okolo teba dobrý kolegaAutor: luda7 533 videní

Do prilby sa mu nasťahoval roj včiel (Brazília)Autor: hladacik24 603 videní

Guľka včielAutor: dukeles13 561 videní

Natočil včelu prieskumníčku, ktorá našlaAutor: melampyrum16 997 videní

Včelár mesiaca (WTF)Autor: mondragora11 805 videní

Strčili by ste ruku do včelieho roja?Autor: bond35 740 videní

Pozri sa, čo mám pod umývadlom!Autor: ciko733 529 videní

V Banskej Bystrici obsadili včely autoAutor: zurich35 788 videní

Včelí mužAutor: leviathan28 147 videní

Indický včelár si prišiel pre medAutor: vpiatoksapije43 484 videní

Štvrťfinále BNP Paribas Open muselo byťAutor: zurich11 271 videní

A takto sa preťahujú vyrojené včely,Autor: buchnad10 961 videní

Odchyt včelieho rojaAutor: tenario13 961 videní
doctorx pred 8 rokmi
skuhra jako Homer
mesko pred 8 rokmi
jasné že ich dopichali, 3:28 povedal pichando
fenolftalein pred 8 rokmi
Včera som zjedol osie hniezdo, u babky a vlastne boli až tri.
hauynko pred 8 rokmi
To skor Roj cyklistov napadol včeli :D
jozsko pred 8 rokmi
omg trubky... mali skocit do vody, vcely nevedia plavat !
spojkovic pred 8 rokmi
to boli urcite imigrantske africke vcely
lietajucaryba pred 8 rokmi
Ked som mal cca 11 rokov s kamaratmi sme sa pretekali v somarinach, a nasli sme hniezdo os v zemi a hadzali sme don kamenami, odvtedy viem ze srat prirodu sa neoplati :D hlavu som mal ako melon a ta bolest ...
qx pred 8 rokmi
Mne raz padlo osie hniezdo za tričko. Bolelo to.
tigrica pred 8 rokmi
Haha.. viem ake to je..dakujem uz nikdy..:d
ebe pred 8 rokmi
chlapci zlý deodorant alebo ste kopli kam ste nemali :D
veny232 pred 8 rokmi
80 kousků ,to už je porce :D Obdivuju ,že dávno nezahodili ty kola.
menouzexistuje pred 8 rokmi
nejaký včelár ktorý poradí čo robiť v takom prípade? :D
batman159 pred 8 rokmi
španielske mušky :D nasledujúce ráno ich boleli zadky ;) :D
pand3mic pred 8 rokmi
keby bol s nimi tyrkys nestalo by sa to
uezo pred 8 rokmi
horke-horke-horke trebalo kričať
erikchromiak pred 8 rokmi
tí dvaja vzadu sa ešte vracali pre bicykle :D
s3riouspp pred 8 rokmi
Tak po prve toto nebol roj vciel, po druhe to neboli cyklisti a neboli to ani hory a uz vonkoncom nie v Spanielsku... Zase zavadzajuci nazov
stangla pred 8 rokmi
Kamikaze
radomirmt pred 8 rokmi
to je smola :(
porfyrio pred 8 rokmi
legendárne španielske včely