Malé deti majú po prvom očkovaní často strach z pediatrov (bielych plášťov) a celkovo nemocničného prostredia. Newyorský pediater ma ku svojim najmenším pacientom veľmi hravý prístup.

Pri prvej injekcii ho "opil suchým rožkom",Autor: minnietut21 583 videní

OčkovanieAutor: pesimista13 246 videní

Najobľúbenejší detský lekár pichá injekcieAutor: srdce98 923 videní

Najobľúbenejší americký pediaterAutor: tchoroid26 521 videní

Jediným riešenim je očkovanie experimentálnouAutor: igorkoblazon1 828 videní

Reflex o očkovaníAutor: dakar7 155 videní

Očkovanie detí v ČeskuAutor: milos19742 872 videní

Všetko je v hlaveAutor: zajacit5 802 videní

Ako upokojiť plačúce bábätko?Autor: srdce83 850 videní

Autizmus. Očkovanie, vakcíny ako jedy?Autor: ondrej294 160 videní

V Košickej nemocnici "vypínajú" neočkovanýchAutor: viktor70721 724 videní

Vyjadrenie poslanca v Českej snemovni.Autor: dakar2 904 videní

Chlap sa trochu bojí očkovania (Brazília)Autor: pelargonium45 081 videní
axeffekt pred 8 rokmi
polhodinove divadlo a nakoniec aj tak reval.. mal mu to dat do nohy jak mne kedysi a vybavene moze ist dalsi a nemusia nervozne vonku cakat ludia :D
richmond93 pred 8 rokmi
hypnóza :D
pepopc pred 8 rokmi
Neviem aký to malo zmysel keď aj tak začalo plakať.
solidus pred 8 rokmi
a potom tomu decku pleskol facku ale to uz je v inom pokracovani videa
aveaveave pred 8 rokmi
druhy krat ho uz neoj.bal :D
mensab5 pred 8 rokmi
Mat miesane decko? To je take Americke!
maspravdu pred 8 rokmi
Mi to pripomyna nasich politikov, ked robia politiku: Bugar, Fico, ElCapitano, Kiska, Kalinak... atd A nam nakoniec nam zostanu oci pre plac.
chrobug pred 8 rokmi
A teraz sa decko bude báť bublifukov :D
ciganka123 pred 8 rokmi
Aj ten vie ako na najmenších pacientov :D:D:D : https://www.mojevideo.sk/video/2d582/senilny_farar_krsti_babatko_(francuzsko).html
vojak pred 8 rokmi
Tento prístup je jednoduchší - https://www.mojevideo.sk/video/26877/doktor_anesteza.html
fajnchalanisko pred 8 rokmi
v druhém polčase nám to nevyšlo aj keď sme do teho dali šetko.. Môže ísť robiť kňaza a štepiť miništrantov..
akal pred 8 rokmi
skoro ako ten farár čo krstil :D
onko pred 8 rokmi
Taak to bude 17.000 $.
spasitel00 pred 8 rokmi
Môže ísť robiť aj klauna do cirkusu. :D
aryan0206 pred 8 rokmi
mna moja detska doktorka spoznala aj ked ma nevidela 5 rokov :) predtym bez fuzov atd a teraz zarasteny jak amazonka....sranda ze mi doslo kto to je az po nejakej tej minute :D
foka pred 8 rokmi
1:17 mu asi doslo ze ho oj€bal!
enrikojuriga pred 8 rokmi
Celkom ako ten francuzky farár :D
joho pred 8 rokmi
Mnohí tu píšete že očkovať by sa nemalo, ako áno máte pravdu, ale mnoho civilizačných chorôb čo kedysi zabíjalo mnoho malých detí sa odstránilo len vďaka preventívnemu očkovaniu. Tak teraz povedzte očkovať a riskujem že dieťaťu to uškodí alebo neočkovať a riskujem že dieťa dostane napríklad obrnu, alebo tetanus alebo mumps a podobne. Od kedy jestvuje povinné očkovanie proti chorobám ktoré kedysi štandardne zabíjali tak je podľa mňa menej úmrtí, alebo chorôb a je mizivé percento kedy to očkovanie človeku uškodí, či mýlim sa má niekto iné znalosti?
menouzexistuje pred 8 rokmi
nebol tento malý v predchádzajúcom videu na krste kde ho sfackal ten blbý farár?
emk pred 8 rokmi
Keby ťa celý život učili klamstvá, rozoznal by si pravdu?...