Banské práce na štôlni Sirková, realizované od roku 1986 do 1991.
Toto banské dielo vzniklo po rozsiahlom geologickom prieskume na ložisku Pezinok-Vinohrady. Prieskumom bola zistená nielen prítomnosť Sb (Antimónu), ale aj Au-As±Sb.

Malé Karpaty - opustená štôlňaAutor: rasogallo24 668 videní

Staré Hory - opustená štôlňa RichtárováAutor: rasogallo41 223 videní

Štiavnické vrchy - opustená štôlňa FloriánAutor: rasogallo41 106 videní

Rovné Burda - opustená štôlňaAutor: rasogallo18 233 videní

Štiavnické vrchy - opustená štôlňa SchőpferAutor: rasogallo42 296 videní

Kremnické vrchy - opustená štôlňa JakubAutor: rasogallo35 898 videní

Nízke Tatry - opustená štôlňa, prieskum májAutor: rasogallo10 553 videní

Oblasť Bauková Nízke Tatry - Opustená BaňaAutor: rasogallo20 006 videní

Kremnica - opustená štôlňaAutor: rasogallo16 828 videní

Špania Dolina - opustená štôlňaAutor: rasogallo19 334 videní

Opustená štôlňa plná banských pokladovAutor: rasogallo19 339 videní

Volovské vrchy Nižná Slaná - OpustenáAutor: rasogallo44 719 videní

Čierna skala 19.3.2018, Malé KarpatyAutor: prdochovec3 475 videní
dougquaid pred 8 rokmi
4:03 jaký puding :D
fagus1 pred 8 rokmi
Aký ju správny banský výraz pre tú železnú klembu, ktorá drží bednenie ? Pažnica to tuším nie je, počul som niekde výraz Halzman alebo Hajzman, nevie to niekto ? ako sa to správne povie ?
michalpe pred 8 rokmi
Fantastická hudba. Veľmi sa k tomu hodí. Fakt že hej. Grcám.
ayettista pred 8 rokmi
Kvalitné video - technicky aj tematicky. Do takých priestorov by ma nikto samého nedostal.
doxysk pred 8 rokmi
čakal som: Ahojte volám sa Ivan... :D
richmond93 pred 8 rokmi
našiel si uź tam ľudské pozostatky ?
dirty pred 8 rokmi
rasogallo ,ahoj akú najzaujímavejšiu vec si tam kedy našiel ?
tonda249 pred 8 rokmi
Priznajte sa kto z vás si musel vygoogliť jaký je rozdiel medzi Štôlňou a baňou ? :)
veny232 pred 8 rokmi
Katakomby pod Oděsou a máš práci do konce života :D A ještě možná zbohatneš.
tekvica99 pred 8 rokmi
Tá hudba na konci z Anihilácie ma vždy dostane...
funnyman pred 8 rokmi
ako uvod do velmi zleho horroru :D
robiovic pred 8 rokmi
Nezobral by si ma zo sebou niekedy ? R
uhorkac pred 8 rokmi
Parada, tieto tvoje videa su super!
bosspyroman pred 8 rokmi
ja by som sa bál, čo ak sa tam skrýva čumbulák
tvixik464 pred 8 rokmi
Detektor plynov máš ?
mishkoo82 pred 8 rokmi
V 13tich rokoch som to mal obehane vsetko este aj bana Buducnost,a potom len klasicke diery v zemi stare bane to bol mazec najst vychod :-)Neni tam zvysena radiacia nahodou?
chrobug pred 8 rokmi
Neskúsil by si k tým videám pridať aj nejaké hovorené slovo? Nejaké informácie o tých priestoroch, postrehy, pocity atď? :) Nosíš so sebou detektor plynov?