Šofér zabudol po tankovaní na základnú vec, vrátiť tankovaciu pištol do stojanu a logicky z toho bol doslova oheň na streche.

Spontánne sa rozhodol, že ide tankovať (Rusko)Autor: godzilla21 031 videní

Impozantný vjazd do čerpacej staniceAutor: almano117 652 videní

Masívny výbuch čerpacej staniceAutor: angerfistt2 444 videní

Lúpežné prepadnutie čerpacej staniceAutor: hlavotis54 476 videní

Nástup na ihrisko vo veľkom štýle! (Maďarsko)Autor: l3bron54 364 videní

Odíďte z čerpacej stanice do 10 sekúnd!Autor: bombarderis4 257 videní

Malý problém na čerpacej stanici (USA)Autor: otiik5 976 videní

Výbuch čerpacej stanice (Saudská Arábia)Autor: kedzbe25 505 videní

Explózia čerpacej stanice (Dagestan)Autor: prcmucha32 578 videní

Ako padať vo veľkom štýleAutor: zabozako44 341 videní

Opekačka vo veľkom štýleAutor: conan35 301 videní

Čo to skrývaš v tej bunde!Autor: cocacola31 630 videní

A von sa už nedostaneš!Autor: marko5547 426 videní
valisko pred 7 rokmi a 11 m
doufám,že je pojištěný
brattvojejsestry pred 7 rokmi a 12 m
Asi je to dedičné, jeho otec tiež zabudol včas vytiahnuť :D
kgvababkadrzma pred 8 rokmi
Tak som Ti naštartoval ,,, A si mal vidiet to peklo za mnou ,,, :)
34flash pred 8 rokmi
podľa mňa si ani toto nevšimol :D
t0mek pred 8 rokmi
lieta sa do vesmíru ale ešte stále neskonštruovali hadicu s poistkou na utrhnutie
xmotos125 pred 8 rokmi
asi nikdy nepochopim ako sa toto moze stat
tajpan47 pred 8 rokmi
stava sa preto vždy pozeram do speťaku ked idem preč
murco pred 8 rokmi
toto sa mi nikdy nemože stať lebo nedávám plnu ale len za 20e :D
uhorkac pred 8 rokmi
Treba skusit :D
default2 pred 8 rokmi
BOOM BOOM BOOM :D
face2face pred 8 rokmi
To sa mu same dvere zatvaraju? :D
toto425 pred 8 rokmi
Ja sa dost čudujem,že sa ešte nevyrábaju stojany s nejakou poistkou,alebo signalizáciou pre tieto prípady...
miro85 pred 8 rokmi
toto asi hasakom nuhasi pumpar :D
vendelfin pred 8 rokmi
Fuu ha to je ale poistna udalost,ale Firestarter od Prodigy by sa k tomu hadam lepsie hodil :D
dusky217 pred 8 rokmi
ale akože poupratoval to dobre :DD
korke pred 8 rokmi
personal na pumpe sa musel dosrat
srofinko pred 8 rokmi
to je ohnostroj ISIL môžu ist handry fajčit
ebe pred 8 rokmi
Kokso jedno tankovanie a zničí celú čerpačku :D
megacik pred 8 rokmi
Keby sa ten kanec pozrel aspoň do spätných zrkadiel, tak by k tomu nedošlo. Ale asi má zrastenú hlavu s trupom, tak sa mu nedá otočiť.
zer0 pred 8 rokmi
ako a kolko zaplatil,ved koniec tankovania oznaci kasa az ked zavesis pistol do stojana- aspon na Slovensku ...