Kolumbíjskí futbaloví fanúškovia predsa nebudú sedieť celý zápas na štadióne na sucho.

2 MANUÁL. chlast,alkohol.Autor: kiro12 182 videní

Slečna a chľastAutor: rowdies184 816 videní

Zverina - Slovenská hádzaná (Feat.Vec,Orion)Autor: mikigtas7 809 videní

Majstri blokovAutor: trojan11183 593 videní

Majstri svojho remesla 2Autor: robocar7 218 videní

Na návšteve u ruských opilcovAutor: cigiw146 422 videní

Začiatok typickej mexickej grilovačkyAutor: pelargonium17 695 videní

ALKOHOLAutor: shapes14 340 videní

Alkohol a jeho následkyAutor: roubbbi65 966 videní

Majstri pádov na zemAutor: barkas19 631 videní

Čo robí alkoholAutor: marrtin33378 986 videní

Mšk Žilina - Majstri,majstriAutor: rowdies6 617 videní

Od pondelka v Litri! (Ukrajina)Autor: arilus49 443 videní
woody145 pred 8 rokmi
a kokain mali kde schovany ? :D
s4fman pred 8 rokmi
a ten dalekohľad prepašoval v anále
oufa pred 8 rokmi
ten typek čo to prepašoval vraj robil v nejakej kolumbijskej leteckej spoločnosti... už tam nerobí
vegalogic pred 8 rokmi
Od Kolumbijcanov by som skor cakal, ze si spravia bielu lajnu na sedadle.
clovek42 pred 8 rokmi
to si nemozu vypit po futbale?
vlado357 pred 8 rokmi
Majstri v pasovani, ale v piti asi nie ked piju z vrchnaka :D
skajo2000 pred 8 rokmi
...ten musí mať opité oči ! :-)
doctorx pred 8 rokmi
z v druhym mel kilo koksu
clovek113 pred 8 rokmi
silná výhoda optického zoomu proti digitálnemu :)
werwolf pred 8 rokmi
kolumbijčania, to by som skôr uveril keby vytiahol detský zásyp :D
miso111 pred 8 rokmi
ako poznám svojich kamošov potrebovali by sme ( iný názov pre hubblov teleskop alebo iné hvezdárenské zariadenie )
piroh pred 8 rokmi
Aine laine cocaine jsem myslel.
michok pred 8 rokmi
tá slčna sa zdá, že už vyprázdnila Hublov teleskop
zer0 pred 8 rokmi
Pablo ĎalekohľadoBAR :D
markot pred 8 rokmi
V druhom mal kokaín
matwo pred 8 rokmi
keby som tam šiel ja s partiou potrebovali by sme hubblov teleskop :D :D :D
blackhawk2za pred 8 rokmi
to poznaju len teraz ? ... preboha toto sa u nas predavalo pred 10 rokmi :D
ujovecernicek pred 8 rokmi
ako poznám mojich kamošov , potreboval by som minimálne hvezdársky ďalekohlad z hvezdárne na Skalnatom Plese.
tenjiny pred 8 rokmi
čakal sem niečo jinsi na spestrenie keď už kolumbia :D