Majiteľ psa si uvedomil, že z jeho psa pastiersky pes určite nebude. Ale ovečky vie vybehať dobre.

Zajac pastierAutor: wandalko18 086 videní

Moderný pastierAutor: dafterko26 864 videní

Ovca útočí!Autor: vabene44 221 videní

Agresívna ovcaAutor: jolaus79 522 videní

Baran baran buc...Autor: volcan049 651 videní

Baran baran buc!Autor: lenin57 574 videní

Albánska pastierka si to rozdala s baranomAutor: dynamitero50 096 videní

Keď zavelí "alfa ovca" (Nórsko)Autor: bazmegistan49 960 videní

Malá naháňačka na farmeAutor: prcmucha3 981 videní

ChrapľákAutor: vincentvega35 761 videní

Extrémne vzdorovitá ovca, ktorá neposlúchaAutor: miloslav81 612 videní

Ovca : plastové vedro 0 - 1Autor: mondragora18 063 videní

Borderská kólia vs extrémne vzdorovitá ovcaAutor: miloslav81 992 videní
donjoe pred 8 rokmi
Volajte Obelixovi, našiel sa Idefix
skradola pred 8 rokmi
Ako, že najhorší ? Veď ide na to s rozumom. Pekne ich doženie tam kam chce ... ale ako potom von ?
sakrastik pred 8 rokmi
Ja vám to vysvetlím. On má za úlohu tie ovce uštvať, aby boli kľudné pri dojení.
luciferovamama pred 8 rokmi
to je Fico a jeho volici !
galileo26 pred 8 rokmi
za normálnych okolností ovce behajú pred psom.. tu je to opačne možno preto lebo si ovce myslia že to je zatúlané jahňa :D :D
doctorx pred 8 rokmi
to je vudce stada
emerald pred 8 rokmi
novy skill :) naco bude ako blbec nahanat ovce do kosiara, ked staci nasrat jednu ovcu a potom ho cele stado nasleduje :)
spasitel00 pred 8 rokmi
To je len druh måsožravých oviec preto ho naháňajú. :D
zipoo11 pred 8 rokmi
To je ako v zivote.. Prirodzenu autoritu brechanim nedosiahnes..
pavuk36 pred 8 rokmi
dobrý pes , ale kokoooo...t
louisde pred 8 rokmi
to nie je pes takéto kríženie s metlami alebo mopmi sa nesmú nazývať psy
jorky75 pred 8 rokmi
Dunčo, zavracaj ! a Dunčo blééé ...
morello pred 8 rokmi
ja som tam psa nevidel... len nejaké ovečky čo naháňali nejakého chlpatého potkana...
zer0 pred 8 rokmi
idú tam kam chce?idú, tak kde je problém :D:D:D
kto1234 pred 8 rokmi
Baran ovca, baran ovca, svojmu stádu verný ostaň baran, ovca.
woody145 pred 8 rokmi
potom toho pesa dobehli a zjedli :D
peter88 pred 8 rokmi
vencacie ovce :)
makakstromovy pred 8 rokmi
prežil to či behaju doteraz ? :)
eighty pred 8 rokmi
Agent provokater. :)
skimura pred 8 rokmi
už ho len naučiť kde je maštaľ a nie pašerácke auto