Pri železničnej stanici v ruskom meste Velikij Novgorod sa strhla bitka medzi viacerými mužmi. Po určitom čase mali prevahu lepšie živení muži.

Bitka s parádnym KOAutor: cobra9943 523 videní

Neser koho nepoznáš - chlapec vs. 5 zbojníkovAutor: ichbinhelmut246 761 videní

Neser bubeníka, ktorého nepoznáš!Autor: daturametel96 516 videní

Bol najmenší a vyskakoval ako šašo zoAutor: loktibrada70 113 videní

A zrazu bola tma (neser koho nepoznáš)Autor: ichbinhelmut280 374 videní

No poď, veď ja ti ukážem! (Rusko)Autor: rudy11181 961 videní

Ako bezruký a jeho kamarát bitku dostali (Rusko)Autor: jigsaw170 747 videní

Malý agresor vs. kluďas (neser koho nepoznáš)Autor: mymo65 096 videní

Neser koho nepoznáš (ruský boxer)Autor: paruman332 025 videní

Pustil sa do nesprávneho 2 (neser kohoAutor: zork34 498 videní

Neser koho nepoznáš (double kill)Autor: marcell119 171 videní

Mladík dostane to čo si zaslúžilAutor: petro18841 172 videní

Neser o hlavu nižšieho chlapca, ktoréhoAutor: kosicka103 272 videní
milujemsk pred 8 rokmi
Hneď tam mali aj lekáreň ,,Zdravuška,,:D.
patheetic pred 8 rokmi
ako rusofilny uzivatelia MV zvladaju ze kazde video o rusku potvrdzuje ich mentalitu??
wufwuf pred 8 rokmi
od teraz si nebudem hovoriť, že som tučný ale lepšie živený :D
24andy24 pred 8 rokmi
paci sa mi, ako najprv nevedeli co a ako, ale ked uz zistili, ze su lepsi a ze im to ide, uz sa prechadzali ako levovia v klietke a dokoncovali ich ako vo WWE
fero201 pred 8 rokmi
bez brucha zapasnik v sume nema sancu :)
kerkyyy pred 8 rokmi
tulene :D :D :D
quixik1 pred 8 rokmi
ked sa raz vzdava a vravi ze ma dost tak naco je dobre busit do neho nadalej.. chore hlavy..
cernesvetlo pred 8 rokmi
Poupratoval :) az taky pysny je na seba, jak si tam kraca jak mrož ked vyhra bitku o teritorium :D
olleaffar pred 8 rokmi
kto je skym ? co je to deadmatch, teamdeadmatch, skirmish?
plesnivec1 pred 8 rokmi
lepšie živení :D :D
nadoraz pred 8 rokmi
To majú za to, že ešte stále nezakopali to potrubie...
zolo810 pred 8 rokmi
trocha sa porochnili no ..
karmamejker pred 8 rokmi
hudba taká na milovanie :D
fajnchalanisko pred 8 rokmi
Dramatická udalosť sa stala tu: https://www.google.sk/maps/place/Ulitsa+Kochetova,+10,+Veliky+Novgorod,+Novgorodskaya+oblast ,+Rusko,+173024/@58.5415738,31.225139,3a,75y,281.72h,78.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNOlydeHKvnRDj0l3-SXNuw!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x46beeb957490e3b9:0xa3c337a3b4a22b8d!8m2!3d58.541816!4d31.224521
sirka555 pred 8 rokmi
ani jeden triezvy :D
woody145 pred 8 rokmi
dajake spomalene to je cele :D:D este ta hudba k tomu :D:D
ebe pred 8 rokmi
Asi jinej Gang co? :D
artuartu pred 8 rokmi
Tuky v pohybe :D :D :D..........tak to preto bolo v japonsku zemetrasenie :D :D
luciferosobne pred 8 rokmi
Juj paci sa mi ako tu poniektri pouzivaju dvojaky meter :D
7fero7 pred 8 rokmi
čo-to sa popilo