Myslel si, že mu berú ryby a to si len z neho strieľal kamarát. Video bolo natočené v Severnej Karolíne.

Ja už som dnes ryby dochytal! (2 ryby naraz)Autor: kobrick22 369 videní

Rybár bez udiceAutor: lyzo50 716 videní

Berú ryby, berú?Autor: malosato34 918 videní

Plesk!Autor: tigrica16 010 videní

Sen každého rybára (Tajvan)Autor: buntajtatar25 032 videní

Rybar 3Autor: marosusulko25 647 videní

Večera na mongolský spôsobAutor: mymo23 185 videní

Zabrala mi nejaká poradne veľká ryba, udica toAutor: godzilla15 263 videní

Grécky rybár podpálil migrantom pri pobrežíAutor: zork20 604 videní

Už aj ryby chľastajú pivo?Autor: turista43 555 videní

Utrpenie mladého rybáraAutor: arilus28 398 videní

Rybár v zubatke pruhovanej objavil jackpot!Autor: heminko15 074 videní

Ach, znova tie vlny!Autor: paruman19 207 videní
taita pred 8 rokmi
si vravim preco ho chyta za gule
adam2112 pred 8 rokmi
by som ho s tou haluzou vysastal poza usi :D
skajo2000 pred 8 rokmi
...má čudné reflexy !
michok pred 8 rokmi
má príliš citlivý senzor
111kubo pred 8 rokmi
ze on tam nechodi rybarcit :D
matejetam pred 8 rokmi
riadny darebáčisko :D :D :D
marco36 pred 8 rokmi
sak to musí citit ze mu to zaberá u vajec a nie na konci udice
spagatko pred 8 rokmi
prave preto nemam ziadnych kamaratov..aspon ma nema kto ponizovat :)
bubak21 pred 8 rokmi
na rybách som nebol už asi 20 rokov ale nie je cítiť v ruke ktorá je vpredu ťah smerom dole keď zaberie ryba ?
radomirmt pred 8 rokmi
všetko najlepšie všetkým Adolfom!!!
radomirmt pred 8 rokmi
takato sranda sa mi paci