Svadobčan sa chcel vo francúzskom meste Nantes trochu ukázať a zadriftovať na svojom Mercedese GLE. Drift sa mu nepodaril, no pozornosť upútal.

Mercedes - Benz G 55 AMG driftAutor: kurtik28 938 videní

Frajirina s MercedesomAutor: dusanstakcin4 757 videní

Black Smoke Racing - Mercedes - Benz W123 300DAutor: marek59412 555 videní

Mercedes C55 Carlson driftAutor: katka11 237 videní

Tréning drift Pezinok padock PG teamAutor: drago143 284 videní

Stratený MercedesAutor: scafo22 172 videní

Nepríjemná haváriaAutor: kedzbe26 758 videní

Bude driftovať Lamborghini Murcielago?Autor: mojautobazar8 699 videní

Nemusel sa až tak ponáhľať, hlavne nie naAutor: kaligula20 141 videní

Super drift 2Autor: endriu3321 979 videní

Ako sa učia driftovať Japonci?Autor: buntajtatar35 016 videní

Meanstreets DriftAutor: rrtunning9 713 videní

Automatic DriftAutor: killer2235 020 videní
34flash pred 7 rokmi a 11 m
inak takto otočiť auto pri rozbehu......to nieje ani 65km/h aby to zvládlo losí let ktorý je potrebný pre schválenie auta do výroby.....reklama pre mercedes jak sviňa to je tá nemecká precíznosť o ktorej Clarkson tak rád básnil
stefan1967 pred 8 rokmi
FRAJER vie to
larkin pred 8 rokmi
..Foter ho zabije
markot pred 8 rokmi
Športové auto :D :D
tommybr pred 8 rokmi
ano, kupujte si autá s vysokým ťažiskom. Každému podľa chuti.
pyrotechnik pred 8 rokmi
Semir Gerkhan, dialničná polícia.
tricky pred 8 rokmi
Keby si na to auto musel zarobit poctivou pracou, tak by take nieco neurobil. nejaky zbohatlik, povolanie syn, alebo princ. niekto sa narodi tak, ze si moze takych aut kupit 50 a nevie co so zivotom. to uz je len mrhanie masom a kostami..
luciferovamama pred 8 rokmi
cistokrvni francuzi to vyzeraju byt :D :D
s3riouspp pred 8 rokmi
Klobuk dole.. Jak ti arabi dokazu pocuvat 100 rokov jednu pesnicku dookola
s4fman pred 8 rokmi
kameraman hned utiekol :D
analytik22 pred 8 rokmi
Na 100 % mal zapnuté ESP:D
patheetic pred 8 rokmi
arabasi zasraty
meki77 pred 8 rokmi
Na druhý deň na okrajovej časti mesta Nantes ho z garáže marockého francúza vytiahnu ako nové...
fajnchalanisko pred 8 rokmi
GLC, GLA, X6...mimoriadne hnusné egoautá...
vladkoo pred 8 rokmi
myslím, že pobavil a len o to išlo
button pred 8 rokmi
nechcel len popolnik vysypat?
chocholousek pred 8 rokmi
Podľa typickej francúzskej hudby usudzujem, že sa ženil Francois s Catherine.
Prvý krát mu drift nevyšiel, ESP ho rýchlo vrátilo tam, kam patrí a preto ho tento yntelygent vypol, aby ukázal všetkým svoje IQ.
fenestron pred 8 rokmi
Ako takéto niečo nestabilné môže prejsť homologizáciou, však tomu ani riadne nezabral a bolo to na streche.
foka pred 8 rokmi
Hned ked som pocul tu nadhernu franczusku hudbu, tak som vedel ktora bije!!
sparcly pred 8 rokmi
to je novy styl driftovania na streche :D