Pahltníčky zlodejské sa tentokrát vôbec nenažrali. Muž sa na tom veľmi dobre pobavil.

Techno čajkyAutor: benyxxxxx10 171 videní

Prečo len ja musím mať takého neromantickéhoAutor: uhorkac16 444 videní

Čajky v PiešťanochAutor: milo19745 324 videní

Pozri, čo mi urobili tie čajky!Autor: conan44 575 videní

Čajky sa vysmievajú nešikovnému mláďaťuAutor: urfik16 207 videní

Na pláži útočili čajkyAutor: mladyjunak30 781 videní

Teliatko zazvoniloAutor: tchoroid14 289 videní

Len som chcela nakŕmiť čajky (Trúba dňa)Autor: kosicka33 574 videní

Poď si po čerstvé mäsko, jašter môj!Autor: demonoid15 649 videní

Ja vás voziť nebudem!Autor: kosicka49 301 videní

Žerú čajky vrabce?Autor: sh4d0w17 740 videní

Na spáča nahuckali čajkyAutor: tigrica25 128 videní

Jerry nemal dobrý deň, najprv ho potrápilaAutor: godzilla14 355 videní
jajobigisback pred 8 rokmi
Môj človek! Normálne moje druhé ja. A určite tiež neznáša mačky!
bleskovka pred 8 rokmi
presne tak reflex je reflex....
matoman pred 8 rokmi
pripomina mi to tohto cigana :D
https://www.mojevideo.sk/video/13756/ked_cigan_chce_20_.html
spasitel00 pred 8 rokmi
Ako adriana82 keď zbadala prvý krát v tv porno tak išla automaticky fajčiť.:D
xmotos125 pred 8 rokmi
a auto obsrate popripade aj doskrabane :D ale hlavne ze sa pobavil
michalmichal pred 8 rokmi
ten zaskodnicky smiech na nezaplatenie :D
johnyaxe pred 8 rokmi
To je určite majitel tej mačky :)
adam2112 pred 8 rokmi
ked vystupi tak ho zozeru za ziva :D
riposvk pred 8 rokmi
aké pahltníčky ? sú to kurvy zlodejské :D a agresívne.. takto sme šli popri vode a normálne nás napadli..
raimond pred 8 rokmi
aby ho neobvinili z tyrania zvierat.:D
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Viem sa veľmi dobre vcítiť do situácie toho vodiča :D
majkl33 pred 8 rokmi
nepodstatne..ale auto je subaru :)
kosheen pred 8 rokmi
za toto mu obseru cele auto :D
joeyt pred 8 rokmi
isto služobné auto... :D
darcaorganov pred 8 rokmi
veď počkaj keď ti rozj3bú stierače a zaserú celé auto :D
jerenimo1111 pred 8 rokmi
to asi nebolo jeho auto :D
asterix47 pred 8 rokmi
jaká škodoradosť :D
jedine84 pred 8 rokmi
stierace nic? :D :D
destroyer211 pred 8 rokmi
uz len podla toho smiechu a cinnosti dokazeme odhadnut, ze na oboch stranach skla su vyrovnane hodnoty IQ :D
gedynator123 pred 8 rokmi
nenávidím čajky :D kto žije pri oceáne/mori mi dá za pravdu :D