VAROVANIE: Nevhodné pre slabšie povahy! Zlodeji áut mali vyhliadnuté jedno vozidlo, ale netušili kto v ňom sedí.

Prepadli zlé vozidlo (Brazília)Autor: monsio27 169 videní

Policajta napadli vo svojej garáži (Brazília)Autor: glezgot46 765 videní

Ak chceš mobil, tak si ho choď kúpiť!Autor: batuchan23 264 videní

Zlodeji si vybrali zlý podnik Autor: martin1910 707 videní

Chceli ho olúpiť, jedného zastrelil, druhýAutor: trutnovka10040 343 videní

Lupiči si vybrali zlú obeť, policajtka vAutor: emsis7615 885 videní

Na tej motorke už kradnúť nepôjdeteAutor: kobrick20 615 videní

Takže chalani, dom vyrabujeme a lup siAutor: vadala51 126 videní

Lupiči si odniesli bankomat bagrom!Autor: roberto1832 037 videní

Chceli ho olúpiť na diaľnici, ušiel vAutor: foprint25 428 videní

Lupič si túto ulicu veľmi dobre zapamätáAutor: melampyrum46 171 videní

Instantná Karma (Brazília)Autor: monsio5 560 videní

Nepodarený štart nelegálneho závoduAutor: rowdies5 748 videní
plesnivec1 pred 8 rokmi
Poznámka: V Brazílii nerobte prudké pohyby ak idete ku niekomu čo sedí v aute :D
umpiklumpik pred 8 rokmi
Krasa
mixael27 pred 8 rokmi
BOPA v akcii
zxretrosoft pred 8 rokmi
Zloděj si vybral auto, a netušil, že v něm sedí vrah?
deemon pred 8 rokmi
na slovensku by vás za toto zavreli až by ste sčernali :D :D :D
stak pred 8 rokmi
parada
morello pred 8 rokmi
Krása :)
7fero7 pred 8 rokmi
Možno sa len išiel opýtať na cestu :D
posledneslovo pred 8 rokmi
Presne takto sa to ma s tymi zmrdmi robit ;)
ebe pred 8 rokmi
Kto by už len kradol Fiat :D
dodi33jm pred 8 rokmi
S nabitou zbraňou a dobrým slovom dosiahneš viac ako len dobrým slovom :D
mrpric3 pred 8 rokmi
instantna karma deluxe
korner11 pred 8 rokmi
a kto v ňom sedel? :D
ric073 pred 8 rokmi
fake
marioplk113 pred 8 rokmi
a kamarat uteka :(
ilookedatyou pred 8 rokmi
Se chtěli zeptat na cestu.
nosferat pred 8 rokmi
No a kto v ňom teda sedel? :D
havran99 pred 8 rokmi
asi si vytkol clenok pri vustupovani
frezzi pred 8 rokmi
prečo nevhodne pre slabšie povahy ? ..len nech to pekne pozerajú že ked budú robiť to čo sa nemá budu potrestaní.....
kubi255 pred 8 rokmi
a to len tak ? :D