Motorista zostril pozornosť keď zbadal Batmobil. Autá patrili spoločnosti Movie Car Central a na náves boli aj Gothbusters Cadillac ambulancia (Krotitelia duchov), DeLorean (Návrat do budúcnosti), Jeep a Ford Explorer (Jurský park), sajdka (Indiana Jones) a VW chrobák (Herbie cestuje do Monte Carla).

Krotitelia duchovAutor: viky7723 363 videní

Krotitelia duchov - komunistická verziaAutor: pseudonka22 283 videní

Poľskí krotitelia duchovAutor: brattvojejsestry32 380 videní

Ghost Busters - Krotitelia duchov 1 aj 2 IMAGESHOWAutor: erveracik625011 917 videní

Ghost CopsAutor: wolfeyes5 834 videní

Nový Krotitelia Duchov (2016)Autor: henrich1865 897 videní

Krotitelia duchov sa vozia na Dodge MagnumAutor: tristan319 502 videní

Teslova cievka v hudbeAutor: klenot28 289 videní

Who you gonna call?Autor: vincentvega20 391 videní

Krotitelia bohovAutor: ateizmus4 596 videní

Koľko filmov ste spoznali?Autor: cargobull22 429 videní

Sestra s kamarátkami vyvolávala duchov!Autor: minnietut43 286 videní

Vlak duchov - reklamaAutor: mesiahofdark4 300 videní
caliber9 pred 8 rokmi
Jeep je z Jurského parku?
ebe pred 8 rokmi
DeLorean DMC-12 (l)
rado3 pred 8 rokmi
Zbierka z Extrémní jízdy!
dejavuuu pred 8 rokmi
Delorean je predpokladám to stredné auto v dolnej skupinke :D . a jajže čo mi je také povedomé, veď ho mal Parzival vo filme Ready player one :))
korke pred 8 rokmi
Batman vs. Ghostbusters onedlho v kinach :D
raketomet pred 8 rokmi
ja by som bral Herbieho :D srandovné autíčko :D
troopper pred 8 rokmi
poliaci po nákupe v nemecku a rakúsku :D
wallcorf pred 8 rokmi
Jednoznacne delorean! ;)
elprezidente pred 8 rokmi
ešte chýbalo aby za kamionom behal T-Rex :D
clavata pred 8 rokmi
ajaj tak ttoto mat na navese a vysypať sa ..hmm neprijemne :D
alkavadlo2910 pred 8 rokmi
krasny pohlad filmove auta milujem :) aj ako modelar je to moja oblubena skupina modelov :P
downovsyndrom pred 8 rokmi
general lee tam chyba
eppix pred 8 rokmi
delorean :o
larkin pred 8 rokmi
...na kamione...
hladkyy pred 8 rokmi
nepride mi to pekne
luciferosobne pred 8 rokmi
Z kadial je ten posledny jeep ?
petey533 pred 8 rokmi
Mise z GTA 5 live? :-)
goodfellow pred 8 rokmi
Fuuha, dost riskantne od tej spolocnosti, taketo kusky a oni ich prenasaju vsetky spolu? Vzhladom k ich cene, by som sa snazil minimalizovat riziko a prevazat to zvlast. Tak to chodi aj vo velkych spolocnostiach a pri manazmente. Ak sa cestuje niekde, vacsinou su dane podmienky, kolko manazerov moze ist spolu v jednom lietadlo. Ak by sa nieco stalo, aby sa to stalo len napr. jednemu, alebo dvom. Aby mohla spolocnost fungovat aj nadalej.
chrobug pred 8 rokmi
DeLorean (L)
destroyer211 pred 8 rokmi
no....logicky ak by som si najprv zajazdil na tom kamione...tak by odpadlo rozhodovanie pri autach z navesu....