Bishwa Ijetma je druhé najvačšie stretnutie moslimov na svete, koná sa každý rok v Bangladéši-Dháke a zúčastňuje sa ho cez 4 miliony veriacich. Na miesto stretnutia sa dopravujú primárne vlakmi.

Surferi naskočili na parížsky vlak!Autor: kosicka5 118 videní

Rýchlo si ľahnite, ide most!Autor: atari7 599 videní

A ako vyzerá vlaková doprava v Bangladéši?Autor: vbx15 377 videní

Trolejové vedenie zaiskrilo (Ukrajina)Autor: zajacit32 181 videní

Cesta vlakom prvou triedou v BangladéšiAutor: tchoroid9 793 videní

Holenie vo vlakuAutor: igis4 641 videní

Vykoľajenie vlakuAutor: leviathan15 690 videní

Na vlaku v rýchlosti 90 km/hAutor: zabozako41 614 videní

Takto sa v Bangladéši „kupujú” nové mobilyAutor: luda9 214 videní

Na vlakuAutor: tigrica7 865 videní

Predavač musí strážiť svoje strapce hrozna sAutor: ichbinhelmut16 136 videní

ZSSK Brothers - Hlásenie vlakuAutor: robkes13 936 videní

Pes sa druhýkrát narodil, takmer ho usmrtil vlakAutor: kalatrava13 582 videní
odo11 pred 8 rokmi
Kolko ste tam napocitali zien :D ja 0
dod98 pred 8 rokmi
a vojst medzi nich...a odpáliť bombu...to by bolo :) ...také..moslimské :)
kingofthering pred 8 rokmi
Cigani
royalbastard pred 8 rokmi
Ale teraz tam nikto bombu neodpali.
vmvarga pred 8 rokmi
to zas bude videii, normal day in india, na theync
posledneslovo pred 8 rokmi
Preco by mali riesit bezpecnost? Vlak je v bezpeci. Ked spradne clovek tako to ten vlak neposkodi ani nezastavi. Samozrejme to myslim ironicky, len na zamyslenie :)
ebe pred 8 rokmi
Iné darčeky :D asi sa tam liahnu aj na vlakoch ..
fraukules pred 8 rokmi
Bangladežo :D
0789 pred 8 rokmi
Dobrých ľudí sa vraj veľa zmestí, ale čo je moc to je moc :D
firhang pred 8 rokmi
vlak taky pretazeny ze nevladze ani trubit :D
sino pred 8 rokmi
Dufam ze sa vezu do plynu.
larkin pred 8 rokmi
...aj tak mi nejde do hlavy,prešo hore nedaju aspom nejaku konštrukciu,nech sa ludia možu aspom držať....
seged pred 8 rokmi
asi idu na MS do Ruska :D
bruce452254 pred 8 rokmi
A pekne rýchlo do tunela.
malina11 pred 8 rokmi
to idu vlakom do europy:D
zoffob pred 8 rokmi
Ej kua, tam musi byt problem sa ist vysrat na zachod ak ste v strede vagona
vi85 pred 8 rokmi
Video som iba preto otvoril , lebo sa mi zdalo ze na titulnom obrazku padali z vlaku :D Preklikavam sekundy a nikto neplachtil dole :D ....
fifty12 pred 8 rokmi
Jeden bol určite čierny pasažier :)
agalon pred 8 rokmi
úplne preľudnené. celý Bangladéš a India.
emk pred 8 rokmi
Ani jedna žena :O