Dievčatko dostalo od otca svoj prvý nikáb. Či plače od šťastia alebo od hrôzy, že musí chodiť zahalená je z videa zrejmé. Najčastejšie sa s nosením nikábu stretnete v krajinách Perzského zálivu, hlavne v Saudskej Arábii, Kuvajte a Katare.

10 spôsobov ako nosiť Little Black DressAutor: fashionist4 603 videní

7 spôsobov ako nosiť krátke biele šatyAutor: fashionist19 275 videní

Moja unavená dcérkaAutor: hatapkagb11 023 videní

Ako nosiť polka bodkyAutor: fashionist11 395 videní

10 spôsobov nosenia koktejlových šiatAutor: pseudonka4 261 videní

Ako išiel Batman na zmrzlinuAutor: buntajtatar30 742 videní

Šaty z čokoládyAutor: romales29 740 videní

V mojej krčme...Autor: hurley45 630 videní

Ada Svadobne SatyAutor: intelsk3 010 videní

Prvé krôčikyAutor: monelka3 786 videní

Šaty robia človekaAutor: tigrica32 996 videní

Šaty na pohreb z roku 1850Autor: rudy11116 522 videní

Blížiaca sa búrka nad Košicami 1. 10.7.2011Autor: shoppershox8 301 videní
kingofthering pred 8 rokmi
Ja by som zakázal každé jedno náboženstvo!
costebou pred 8 rokmi
Video ukazujuce stastnych a tolerantnych slimakov bude tvorit sucast predvolebnej kampane Progresivneho Slovenska....
malina11 pred 8 rokmi
neviem ci nadpis je vystizny..skor zena moja od dnes už budeš nosiť iba čierne šaty!
malina11 pred 8 rokmi
chore
j4c0b pred 8 rokmi
Už je súca na vydaj.
marco43 pred 8 rokmi
Náboženstvo je najväčšie zlo a aj celá kultúra a zvyky.
vsetkobsadene pred 8 rokmi
to je jakeby jej zapol tatko sukromny profil na instagrame :D :D :D
redford pred 8 rokmi
video pochádza z Francúzska
dutyfree pred 8 rokmi
video pochádza z Francúzska
dutyfree pred 8 rokmi
Video pochádza z Francúzska
corcor pred 8 rokmi
skoncili sa dobre casy :)
adam2112 pred 8 rokmi
a nieje to jeho nastavajuca?ked do teraz mydlil barany :D
pedro727 pred 8 rokmi
totoka keby skúsil navliecť na moju dcéru tak už sa stými golfáčmi nenažere !
deemon pred 8 rokmi
skor to je jeho žena a chce si ju zahaliť :D
marshaii pred 8 rokmi
dalsi Nazgul :D
sino pred 8 rokmi
A uz sa moze vydávat.
turbofen pred 8 rokmi
Jak tam vyzeraju modne prehliadky,ked tam nosia len bielu a ciernu ?
:)
luciferosobne pred 8 rokmi
Vtipne ako slovak potrebuje do vsetkeho strkat nos a riesi veci ktore sa ho ani netykaju a nasledne zacne kritizovat staty ako USA ze strkaju do vsetkeho nos :D...Viem si predstavit ze by sa tato kultura/nabozenstvo zacalo riesit trebarz niekym ako je USA-EU, potom by prisla vlnka kritiky z vasej strany, ze opat idu sirit svoju demokraciu a opat sa spravaju ako fasisti :D...Nech sa paci chodte zakazat kulturu v krajinach kde je uz starocia zauzivana urcite sa vas navrh strente s pochopenim a pojde to bez nasilia ;)...su jednoducho staty, kultury, ktore sa zmenit nemozu, pretoze by to neprespolo ani jednej strane...tak isto ako je hlupost sirit demokraciu v krajinach, ktore maju uz od pradavna zauzivanu diktaturu...(for ixemp, Syria)
balder pred 8 rokmi
ved sa ide ukazat nastavajucemu tak nech je vsetko tip top
janoschkarol pred 8 rokmi
nindza stajlaaa