VAROVANIE: Nevhodné pre slabšie povahy. Šanca, že vás zasiahne na motorke odtrhnuté koleso priamo do hlavy je naozaj mizerná. Tento nešťastník však presne takto zomrel.

Nezvratný osud 3Autor: xavax8017 906 videní

Nezvratný OsudAutor: shelby14744 134 videní

Nezvratný Osud 2 - RebríkAutor: shelby14715 531 videní

Nezvratný Osud - KatastrofyAutor: shelby14718 670 videní

Nezvratný osud v skutočnom živote?Autor: buchnad8 854 videní

Nezvratny osud - Final Destination 5,4,3,2,1Autor: genetix9 415 videní

Zomrel pre svoju nepozornosť (nezvratný osudAutor: karolko24 478 videní

Nezvratný Osud 2 - 2x smrťAutor: shelby14728 235 videní

A kto to teraz všetko zaplatí? (nezvratný osud)Autor: kaligula42 218 videní

Takmer NEZVRATNÝ OSUD (kmeň v čelnom skle)Autor: buchnad14 500 videní

Koleso muselo prekonať zopár prekážok, abyAutor: buchnad5 700 videní

Nezvratný osud 5 - český trailerAutor: matho119 595 videní

Nezvratný osud (domiešavač)Autor: tristan318 971 videní
h1xter pred 7 rokmi a 3 m
mal helmu :/
fajnchalanisko pred 8 rokmi
nevyzulo ho...šanca by tu bola...;)
doctorx pred 8 rokmi
nefalsovany headshot
joko83 pred 8 rokmi
Škoda tohto života. Česť jeho pamiatke. Ide normálne a zrazu toto mu ukončí život. Slušných motorkárov podporujem, ale nei takcýh psychopatov čo obiehajú enzmyselne autá všade, najradšej v neprehľadných zákrutách, horizonte, alebo v obci si idú ako sa im zachce, 50 neznámy pojem, ani 70 neidú, ale oveľa viac. Veď nech sa im kažý uhne. Takých nenávidím, len čo idú normálne.
s4fman pred 8 rokmi
Nečakaná smrť je vždy lepšia ako tá očakávaná
myscho123 pred 8 rokmi
tu vidíme, že motorke je úplne jedno, či na nej niekto sedí... :D
kajman31 pred 8 rokmi
smola jak p*ča
xtricsterx pred 8 rokmi
To vyletelo z neakej inej dimenzie ?
cernesvetlo pred 8 rokmi
Skoda, ze nemal vybavu od vyrobci prilby zo vcerajsieho videa. Nic by mu nebolo.
davo6233 pred 8 rokmi
Niekedy ma fakt príde že.. Ked to proste má prísť, tak to príde.
morpheus pred 8 rokmi
to nebolelo... keď sa to musí stať tak sa to stane... :(
pand3mic pred 8 rokmi
pojem darca organov už mi dava zmysel
espero pred 8 rokmi
nevidím zmysel sem pridávať videa tohto typu. Pozerať sa na tento druh nešťastia.
michok pred 8 rokmi
kvalitný popis, netreba ani pozerať... niekto nám chce šetriť bajty
brattvojejsestry pred 8 rokmi
keby šiel po chodníku, toto by sa mu nestalo
galileo26 pred 8 rokmi
a že nos prilbu povedali, zachráni ti život povedali
target pred 8 rokmi
Nebyt toho kolesa ,nic by sa nestalo
martin22 pred 8 rokmi
Sedlaci z vychodu zase nesklamali v komentaroch
ujovecernicek pred 8 rokmi
komentáre východniarov nesklamali.
aerox pred 8 rokmi
Mozes si davat pozor jak chces proste ked to ma dojs tak to dojde