V meste Pečora v Komijsku (Komijská republika, Rusko) zavolali obyvatelia políciu, pretože sa obávali medveďa, ktorý behal na detskom ihrisku. Polícia zaviedla medveďa naspäť do lesa, no medveď chcel ísť späť, pravdepodobne bol hladný.

Polícia driftAutor: romales42 249 videní

Americkí policajti musia byť pripravení aj naAutor: godzilla6 468 videní

Dobré ránko páni policajti!Autor: uschiglas40 308 videní

Skúste ma chytiť páni policajti (Atlanta)Autor: minnietut133 787 videní

Páni policajti v Poprade :)Autor: fuck9 508 videní

Policajti by ma nezrazili!Autor: naceste44 133 videní

Na čom jazdí polícia v Dubaji?Autor: keporkai87 414 videní

Policajti zmlátili bezdomovcaAutor: leviathan37 029 videní

V súlade so zákonom ???Autor: anorkerfix3 911 videní

Policajti tenistiAutor: marek95623 339 videní

Medzičasom na detskom ihrisku niekde v RuskuAutor: kardiostimulator25 500 videní

Odvoz zatknutého na letisku (Ruska)Autor: johnatan22 084 videní

Opilci vs. Polícia ČrAutor: obrik15148 328 videní
menouzexistuje pred 7 rokmi a 10 m
Zobuď sa, nežiješ v texase, aby si mohol mlátiť ľudí na svojom pozemku. Svoje súkromné pozemky, na ktoré nechceš aby niekto vstupoval, musíš mať označené, alebo najlepšie ohradené. Keď ti tam niekto vstúpi, musí prekonať prekážku alebo zabezpečenie, aby sa dalo hovoriť o nejakom vlámaní. Takže ešte raz, zo svojho pozemku môžeš cudzích ľudí vykázať. Ak máš podozrenie, že ti tam spravili nejakú škodu, môžeš to riešiť v spolupráci s orgánmi na to určenými. Máš právo si chrániť svoj majetok, ale na to tiež musia vzniknúť odôvodnené obavy.
zmrzlinar pred 8 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=TH3wArfGoIY
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Dobrý deň, lesná kontrola, vaše papiere prosím
datadive pred 8 rokmi
chudak je iba hladny ... asi cerstvo zobudeny
pistinqo pred 8 rokmi
v Amerike by ho uz zastrelili
kn1gu4 pred 8 rokmi
Mali sme to urobiť ako Česi začiatkom 20. storočia všetko vystrielať a nemali by sme dnes problém s premnožením
yhnatko pred 8 rokmi
Hovoril mi kedysi šofér autobusu na linke LM-Veľké Borové, že bol na Hutách medveď, ktorému takto cestujúci z autobusu nosili a hádzali žrádlo. A keď ho potom odchytávali, tak mu najprv zlomili nohu a potom ho, chudáka, zastrelili.
racek pred 8 rokmi
Dobre, že mu tie doklady nedali, postup medveda bol neštandardný, nikde nevidno jeho služobné číslo
menouzexistuje pred 8 rokmi
polovník a odstreliť
elprezidente pred 8 rokmi
takže behal po detskom ihrisku hej?? to isto bol pedofil :D
ifka11 pred 8 rokmi
mali natocit to, ako viedli policajti toho medveda do lesa z detskeho ihriska :D...to by bolo zaujimavejsie :D
yogibear3 pred 8 rokmi
čo je to biele napravo 1:32 + pri tom strome
ric073 pred 8 rokmi
vyzera,ze je to este pubertak :D
michok pred 8 rokmi
on vie, že v tých veľkých konzervách je žrádlo
johnwaynegacy pred 8 rokmi
nejsom nejako zoolog ale napadlo ma...nemohlo by sa do prirody vypustiť trocha hydiny? Chapete, možno by sa aklimatizovali a rozmnožovali čo by dalo potravu masožravcom...taky medveď ma možnosť chytiť srnu alebo farmarovu ovcu...smutne
grillez pred 8 rokmi
človek by nechcel aby mu v tejto chvíli zlyhalo elektrické zatváranie okien :D
oddy pred 8 rokmi
Keď si hladný nie si to ty...
radomirmt pred 8 rokmi
krasny maco