Študent neprekusol Fx FTVS UK (Slovensko)

zobraziť viac ↓
trubiroch 66 846 videní

VAROVANIE: Video obsahuje vulgarizmy. Údajne ide o študenta, ktorý mal študovať už 14 rokov na Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 8.6.2018 18:27
  • Krajina: Slovensko 🇸🇰
  • Páči sa: 65% (72 hlasov)
  • Obľúbené: 33
  • Komentárov: 278
  • Dľžka: 0:52
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: študent, učiteľ, vulgarizmy, univerzity komenského, fx, ftvs
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (278)
zobraziť viac ↓
  • maja3008 pred 8 rokmi
    Prepáčte, ale podľa mňa takýto človek nemá čo na VŠ robiť. Nevie sa naučiť predmet, ktorý možno robí neviem kolky x-tý krát a nezvláda sa ani ovládať (čo je schopnosť každého slušného človeka). Neviem aké okolnosti k tomu viedli, skúšajúci tiež nemusí byť najsprávnejší ale keď to zvládlo x študentov pred ním, prečo on nie? Možno by bol prospešnejší bez titulu. Za tie roky by sa praxou vypracoval ako iní, ktorých je v spoločnosti tiež potreba!

  • noname1161 pred 8 rokmi
    tak ked uz niekomu na sk nedaju bc titul... :D :D

  • luciferovamama pred 8 rokmi
    po 14 rokoch studia sa ani necudujem :D :D

  • 0x321 pred 8 rokmi
    Nerozumiem. Veď keď dostanete F, tak máte ešte 2 pokusy, nie ? Či na tej škole to je inak ?

  • athes pred 8 rokmi
    zaujimalo by ma co to bolo za predmet. Ked pozeram na tu knihu vyzera to ako teoria a didaktika sportovych hier ci ako tomu bolo :D a typujem predmet s Perackom Pohybove hry (kedze sa mi ten clovek ktoremu nadava podoba nanho) :D ten vy*rbe zo skoly aj cloveka ktory ma napisanu bakalarku a chyba mu spravit len tento predmet :D :D

  • luciferosobne pred 8 rokmi
    Naje*any, ze je hlupy

  • erbeckar pred 8 rokmi
    Keď som končil strdnú školu a namiesto VŠ šiel do roboty, moji známi mi hovorili: Budeš socka od výplaty k výplate a nič v živote nedokážeš , keby ma stretli dnes, povedali by mi: Ja som ti to hovoril! :D

  • t0mek pred 8 rokmi
    ukážkové správanie študenta Vš

  • wraithd pred 8 rokmi
    Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku...

  • richmonddd pred 8 rokmi
    neznášam školu

  • redford pred 8 rokmi
    OVB alebo v MC donald to zaujímať nebude, nič nie je stratené :D

  • ratafak34 pred 8 rokmi
    a legenda vravi ze studoval vecne.

  • sosoo7 pred 8 rokmi
    a isiel robit do Mc Donalds..... :D

  • tartan pred 8 rokmi
    :D Dajte mu prejst lebo je tam chudak kvoli rodicom :D Nevadi ze hlava duta ale vy nemate srdce ! nedokazete to pochopit ! :D Chyba kazdopadne je vo vsetkych naookolo len nie v nom ! uz to pochopte a dajte mu to :D

  • moonshine pred 8 rokmi
    Dnes som sa s priatelkou bavil o tom, že akurát jej známej sa nechce ísť na rodinne stretnutie, lebo vraj nespravila skúšku. Že tam u nich sa s vami ani nebudú baviť, pokial vysoku nemate. Smejem sa na takom obmedzenom zmýšlaní. Taki ludia neboli vacsinou za hranicou svojho mesta a ten ich trápny, neuspešný život niekde na obecnom úrade, apod. Poznám pár ludí, čo majú pomaly len učňovku, a vo svojom živote sú pekne zahojení ,napr rozbehnuté fungujúce firmy, majú neskutočný rozhlad a velmi dobré názory.

  • energgy2 pred 8 rokmi
    hmm....nevyzerá na 33!

  • s4fman pred 8 rokmi
    môže ísť robiť do OVB :D

  • bocian pred 8 rokmi
    Ak nezvládol učivo, mohol zvládnuť aspoň seba.

  • rampage4x pred 8 rokmi
    tych 14 rokov keby pracuje v zahranici by mohol mat postaveny dom :)

  • pyrotechnik pred 8 rokmi
    Vy čo sa tu navážate do FTVŠ, no vy ste asi veľkí machri. Čo si tu riešite komplexy, že ste išli na VŠ nespravili ste ani pol semestra a vyhodili Vás alebo vôbec nemáte VŠ sedíte doma pri PC a nerobíte nič so sebou. Nehovorím, že kto nemá VŠ je o niečo menej alebo blbší ale troška sa skúste uvedomiť. Hovoríte, že nespravil kotrmelec pričom ste len počuli od niekoho že toto sa tam robí. Pritom anatómia, biochémia, biomechanika a ani nebudem pokračovať ku týmto skúškam by sa väčšina z vás ani nedostala lebo by ste nespravili ani ten blbý kotúľ. 99% čo píše tieto príspevky vie veľké H ako to tam chodí. Kto bude učit vaše deti telesnú v škole? Kto ich bude učiť správnemu životnému štýlu? Až budú zhrbené a tlsté sedieľ pri PC s lordozou a nebudu sa vediet nadychnut potom neskuste ani len slovo povedať niečo na učiteľov TV alebo trénerov ked každý kto chce študovať čo ho baví počúva tieto priblblé reči tam radšej nejde