Vodiča čakalo na diaľnici nepríjemné prekvapenie, ktoré si plne odniesol sám.

Ako z Kobry 11Autor: polymann3 126 videní

Prekvapenie na diaľniciAutor: somarik0usaty25 610 videní

Drsná nehoda na diaľnici, nezastali v odstavnomAutor: ampotheking26 861 videní

Dopravná nehoda na diaľnici 2Autor: guzer91 740 videní

Hromadná nehoda na dialniciAutor: duri0810 384 videní

Neobvyklá nehoda na diaľnici v ČíneAutor: scaramanga16 530 videní

Skoro nehoda na dialniciAutor: biker610i5 512 videní

Dopravná nehoda na diaľniciAutor: leviathan69 303 videní

Rýchlo a bez rozumu (Rusko)Autor: arilus3 558 videní

Nehoda na diaľnici 2Autor: katka60 946 videní

Žena na diaľniciAutor: h4cker54 378 videní

Český miliardár prekročil na nemeckejAutor: urfik24 527 videní

Vodič asi odpadol, keď mal platiť diaľničnéAutor: uschiglas4 248 videní
richmonddd pred 8 rokmi
a čo je zle ?
7fero7 pred 8 rokmi
Reflexy má teda kvalitné. Dve autá pred ním to obchádzať nevidel? A navyše neviem, čo sa všetci trtkali v strednom pruhu. Ako dementi medzi BA-TT
demqoo pred 8 rokmi
dobre na to si uvedomit, ze je nutne drzat medzeru 3 sekundy :-)
wakedafucup pred 8 rokmi
Máš závideniahodný reflex
nadoraz pred 8 rokmi
Po Nitre jazdila začiatkom 90tych rokov Škoda 1000MB s veľkým nápisom POLICE. A okolo toho maličkými písmenami -regále- -skrinky- :D
maaxoo pred 8 rokmi
a čo sa tak naňho lepil, chcel mu umyť zadné sklo?
soulseeker pred 8 rokmi
takto jazdia niektori ko***i ze pred stojatym autom alebo predmetom na ceste ktory uz vidia z dialky nespomalia ale tesne pred nim zmenia pruh a ten za nim co mal zakryty vyhlad je v pi**..inac uz som sa musel uhybat pred gaucom a dlhym rebrikom :D spetaky skontrolovane trhnutim hlavy :D
tojfer pred 8 rokmi
A kto mi to teraz poskladá?:D
megacik pred 8 rokmi
čakali ho POLICE
steran pred 8 rokmi
apsencia zberneho dvoru ...poznam to ....
werwolf pred 8 rokmi
moc tu mudrujete všetci, ja mám 32 rokov a jazdím už 47 na šeckom od kolobežky po tank ak chcete nejakú múdrosť počuť tak do správy prosím :D
michok pred 8 rokmi
kamarát z Kanady vravel, že u nich keď vidíš, že niekto pred Tebou robí myšku, tak okamžite strhneš volant tiež... vraj tam bežne stojí na ceste los, ktorému keď autom podrazíš nohy, tak telo sa prekotúľa cez auto a parožím ti ho otvorí ako konzervu... tento taký reflex nemal, ten pred ním áno
batman159 pred 8 rokmi
prve som myslel že to bol klavír :D ale tak čo by robil taký klavír na diaľnici... skriňa je viac realnejšia :D
d1rty pred 8 rokmi
to len tak narazil a zmizol do pi*e?
patheetic pred 8 rokmi
myslim ze nemal sancu reagovat on nevedel preco brzdia, auto z vozikom vidno nie daleko pred nimi. Uz prvy urobil mysku len tak tak
cernesvetlo pred 8 rokmi
Vsetci profi vodici MV by to poobchadzali, kludne nadskocili, nebol by problem. Mozno sa na neho lepil, lebo v spetnom videl rychkejsie iduce auto v lavom pruhu a chcel zacat predbiehat az ked prejde. Lepsie trafit skrinu ako auto vedla seba, alebo spanikarit, dupnut na brzdu a trhnut volantom... Ale co vam budem pisat, ved vy mate najazdene najvac a takato obyc dopravna situacia vas neprekvapi :D
danpaul pred 8 rokmi
odstup mal dost dobry a aj lavy pruh volny, neviem, preco to nabral... zazmatkoval
umpiklumpik pred 8 rokmi
Ty vole jedno sa uhne, druhe a on si mysli, ze hraju hada a bude rebel ci co ?
dominodnb pred 8 rokmi
lebo odstup je pre amaterov :D
4011 pred 8 rokmi
Dissujete na reflexy a prečo to neobišiel, ale vidno že sprava nemohol, nabralo by ho to suv a zľava bol zrejme tiež v šachu len to auto stihlo zabrzdiť.