Tomu sa hovorí, keď ste v správnom čase na správnom mieste.

Lupiči vykradli banku zhora (Rusko)Autor: conan30 536 videní

Mladá Latino-američanka na kastinguAutor: trix119 246 videní

Cortamonte - šialený zvyk vytínaniaAutor: shlukskywalker6 943 videní

Nemecký cyklista vs PiñataAutor: pishishvor2 509 videní

Najšťastnejší mužAutor: markky25 167 videní

Juhoamerická nachytávkaAutor: kerberos5 352 videní

Hamsters gangAutor: reason64 189 videní

Aký bol váš najšťastnejší moment v živote?Autor: dedoles79 342 videní

Opičí gangAutor: rowdies21 738 videní

Bloodhound Gang - kopulujúca zverAutor: suky24 748 videní

Supermarketová klasika na južnej pologuliAutor: bbkraj1 377 videní

Cyklista vs premávkaAutor: rohlik0074 494 videní

Motorkarsky gang trestaAutor: 18mengele886 096 videní
tramontana pred 8 rokmi
ta hudba z toho robi neskutočne pozitivne video :)
chrobug pred 8 rokmi
A ten druhý mu ich ešte pomohol zbierať. To vyzerá na veľmi slušnú krajinu :D
duso25 pred 8 rokmi
1:35 mu ešte aj reťaz padla
korke pred 8 rokmi
typek mu to este pomoze zbierat mna j3bne :D :D :D :D
46kk pred 8 rokmi
mrbeatz :D
michok pred 8 rokmi
to boli žolíkové, alebo sedmové?
troopper pred 8 rokmi
to je ale kkokoooot, jak chrapunsky zobral tie love od tych čo pomohli zbierať :D
zxretrosoft pred 8 rokmi
Nádherné :)
plavcik pred 8 rokmi
:D
smiki1 pred 8 rokmi
a teraz ho zabiju niekde za rohom koli par papierom :D
seredan pred 8 rokmi
na slovensku je za toto basa :)
mrtronk pred 8 rokmi
v dnesnej blbej dobe v honbe za zhliadnutiami sa mi vzdy natiska podozrenie, ze nieco take je nahrate, nakolko sa to stalo hned pod kamerou a podobne. Ale mozno nie, mozno tentokrat je to uplna nahoda...
majocb15 pred 8 rokmi
niekoho v aute olupili motorkari. motorkarov nechtiac olupil cyklista, cyklistu za rohom olupia fagani na skejtborde. plus bonus ho pichnu nozom. nezvratny osud
kontrolnaotazka pred 8 rokmi
Keby bol charakter,nechal by aj tomu druhému čo zbieral..
zaludholy pred 8 rokmi
a henten mu to pomohol este aj pozbierat :D aky zlatý :D
ilookedatyou pred 8 rokmi
:D :D To je úlet. :)
karmamejker pred 8 rokmi
nevie niekto náhodou, čo to je za pesnička?
doctorx pred 8 rokmi
vanoce
undertaker007 pred 8 rokmi
Bo*a, tie kamery sú naozaj všade...
wallcorf pred 8 rokmi
To sa mne stat nemoze :)