Takto to vyzerá, keď máte na kebaby enormný dopyt a potrebujete nasýtiť stovky hladných krkov.

Továreň na spracovanie krabov (Čína)Autor: monssi23 644 videní

Indická manufaktúra na výrobu oceľovýchAutor: monsio18 571 videní

Japonská továreň na vajíčkaAutor: majk1663 487 videní

"Továreň" na kurenceAutor: noone47 410 videní

Automatický mäsiarAutor: stonebull99 503 videní

Moderná fabrika na spracovanie bravčovéhoAutor: monsio3 928 videní

Továreň na dildá (motivačné video)Autor: batuchan72104 668 videní

Výroba imitácie krabieho mäsaAutor: daanpaaul15 856 videní

Stavbárska grilovačka (medzičasom v Bielorusku)Autor: buchnad11 426 videní

Voxel a Pokáč - Kebaby (parodie Ortel a Mešita)Autor: paulis5 045 videní

Výbuch v továrni na hnojiva.Autor: trollin8 638 videní

Spracovanie rýb (Tokyo)Autor: henrich1864 390 videní

Továreň na tvarovanie plastov bola za párAutor: furikar20 667 videní
unabomber pred 6 rokmi a 5 m
Chýbajú tam prvotné zábery. Ako umelo oplodňujú kravu, ktorej neskôr pár hodín po pôrode odoberú teliatko, ktoré o niekoľko týždňov živorenia v separácii podrežú.
zmrzlinar pred 8 rokmi
šili sibulu plaske :D
pluckopl1986 pred 8 rokmi
odkial prisli na to ze to je telaci..........
miroslavho pred 8 rokmi
fuuuj kebab neznasam to v kazdom meste vsade je len kebab nic ine sa nepredava kebyze aspon dake bagety panini nepoviem ale u nas v meste v sade turek predava a nic slovenske mna to tak serie ked chcem si nieco dat ine a nemam na vyber
prokolt pred 8 rokmi
nahodou cez zimu sa tam musi dobre robit :)
areva pred 8 rokmi
No len to, čo sa u nás predáva ako teľací kebab, má od teľacieho ďaleko....
cif pred 8 rokmi
ta vona mi ide cez pocitac
swrtmaro pred 8 rokmi
mnam :D
ficovegule pred 8 rokmi
Rozmyslam 5 minut, co vtipne napisem a potom sa uvedomim, aky mam asi nudny zivot, ked mi na tomto zalezi, aby som bol vtipny a duchaplny....
patheetic pred 8 rokmi
velebnosti nech sa prepadnem do vychodneho nemecka ak to takto nie je :D
amiq pred 8 rokmi
co by nato povedal nas mino mazurek?
0prasatko pred 8 rokmi
Factorio :D
veny232 pred 8 rokmi
Však Muslimáci nic jiného nežerou. To je video z Londýna nebo z Berlína? Všude kde je taková fabrika,tam bílej člověk prohrál.
clifford pred 8 rokmi
Dostal som normálne naň chuť. Zabite ma ,ale kebab mám prosto rád. :)
riskopipisko pred 8 rokmi
clovek este aj do tohoto zadrbe politiku.. ach
michok pred 8 rokmi
a bez chleba! To móža?
rkst3r pred 8 rokmi
U Mazureka v pivnici
majroulooo pred 8 rokmi
centrála ĽSNS
nicky118 pred 8 rokmi
kebab - sucha sračka
ayettista pred 8 rokmi
megakebabáreň - celkom dobrý jazykolam