Jenny sme previezli na kliniku, potom čo jej opuchli packy. Vyšetrenie ukázalo boreliózu, a tak dostala antibiotiká. Momentálne naša najväčšia fenočka je už na tom lepšie, vrátila sa jej chuť a pomaly opäť priberá. Chceli by sme jej nájsť domov. Kontakt: ozpriatelpes@gmail.com

Kliešť obyčajný (Ixodes ricinus) 3DAutor: 12345hoho20 938 videní

Kliešť, ako ho vybraťAutor: elektricka37 095 videní

Útulkovo: Jenny je už v bezpečíAutor: ozpriatelpes2 206 videní

Psia dušaAutor: ankaa67 882 videní

Len si ma prosím ťa zober, nenechávaj ma tu!Autor: vadala44 663 videní

Kňaz infikovaný ebolou v ŠpanielskuAutor: dynamitero25 923 videní

Útulkovo: Malý Henryk ešte musí dorásť, abyAutor: ozpriatelpes2 167 videní

Infikovaný bilbordAutor: povalasky4 625 videní

Fallgrapp,Martin Matys - JennyAutor: mtvpopfoxtv1 847 videní

Američania a kliešťAutor: smerky46 446 videní

Kliešť na vtákoviAutor: tigrica98 783 videní

Kliešť na čurákuAutor: adam11119 316 videní

JennyAutor: h1n13 208 videní
cobr4in pred 8 rokmi
Dobrý deň, mal by som záujem o psíka, ale chcem sa spýtať, vykostíte mi ho? Nechcem mať s tým už moc roboty, tak aby šiel rovno do mrazáku. Ďakujem.