Kde nestačia argumenty nastúpi násilie. chlapci sa však nakoniec pomerili.

Púchovský jarmokAutor: garniza5 473 videní

Jarmok - kolotočAutor: gabqo4 680 videní

Kolotoč na jarmokuAutor: fany2818 655 videní

Bratislavský jarmok z roku 1957Autor: dokumenty2 201 videní

Pouličná bitka 3Autor: petertv185 015 videní

Opilecká idylka z RuskaAutor: 12error58 459 videní

Bitka žien na jarmoku v Nitre 2024Autor: terazvarim30 899 videní

Opilecké MMAAutor: vpiatoksapije127 291 videní

IndiániAutor: tigrica6 098 videní

Ruská pouličná bitkaAutor: leviathan217 458 videní

Pouličná bitka 4Autor: dommo93 514 videní

Aj toto patrí k bardejovskému jarmoku. A to jeAutor: mtvtelevizion515 videní

Pouličná bitka 5Autor: vans29337 020 videní
kenderica pred 8 rokmi
kokoci opilci
sosoo7 pred 8 rokmi
valali sa jak chrusti :D
duncy45 pred 8 rokmi
ale jaku resku im zahrali :D
ati025 pred 8 rokmi
debili
cif pred 8 rokmi
ty si zly gazda!nie ty!
markot pred 8 rokmi
Slušne vychovaní chlapci slovenskí :D
satyr69 pred 8 rokmi
Mať svoje video v archíve miestnej televízie je na nezaplatenie:D
mimohu69 pred 8 rokmi a 1 m
Ako v Ruskom videu !!!
antivirus pred 8 rokmi a 1 m
toto si chceme pustit do krajiny ? stop imigrantom ! volte LSNS ludia pokial to nebude aj vo vašm meste dobre vam radim ! Ked ma zvolite postavim si aj posilovnu v kancli vy tupe ovce !! IMIGRANTI POZOR !!
marioplk113 pred 8 rokmi a 1 m
song ? :D milujem rychle songy :D LOL
vesmirnabytost pred 8 rokmi a 1 m
0:19 hľadá šošovku na zemi
sakrastik pred 8 rokmi a 1 m
No zbohom ...
veny232 pred 8 rokmi a 1 m
Proč se tam válí ten tlusťoch? Však mu nikdo nic nedělá :D A na těch čtyřek si pěknou dobu koledoval o pořádný kopanec do zádele :D
mudrlant987 pred 8 rokmi a 1 m
Pobili sa naši s vašim, aby zbili vaši našich. Keď nezbijú vaši našich, zbijú potom naši vašich :D
tvojevajo pred 8 rokmi a 1 m
Toto je vojna. A nie buuuum a vsetci na sracku :D
sacrilegist pred 8 rokmi a 1 m
Ako keby som hral Mortal Kombat na playku :D aj ta hudba!
peter88 pred 8 rokmi a 1 m
Podla mna toto nieje vhodne spravanie.
ado095 pred 8 rokmi a 1 m
taká normálna dedinská zábava ..
ajfon7plus pred 8 rokmi a 1 m
asi sa mu páčilo jeho tričko a chcel mu ho hneď zobrať :D
styzer pred 8 rokmi a 1 m
zabava jak sa patri :D