Motorkár sa nevenoval naplno vedeniu svojej motorky a natrafil na problém. Príliš veľa pozornosti venoval dvom deťom na chodníku.

Nepekná nehoda motorkáraAutor: duri0898 341 videní

Nehoda z pohľadu motorkáraAutor: noone40 639 videní

Brutálna nehoda motorkáraAutor: duri0874 391 videní

Motorkár - gumovanie - pádAutor: duri0831 108 videní

Motorkár vs JCB-čko (Rusko)Autor: conan5 919 videní

Nehoda motorkáraAutor: golfoo140 895 videní

Nechutný pád motorkáraAutor: buchnad33 275 videní

Havária motorkáraAutor: swrtmaro24 757 videní

Motorkár - nehodaAutor: duri0833 863 videní

Smrť motorkáraAutor: golfoo173 071 videní

Motorkár prežil frontálnu kolíziu, poriadneAutor: castaneasrativa26 366 videní

Smrteľná karma motorkára (drsné zábery)Autor: tegernako3963 002 videní

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 153 videní
valisko pred 8 rokmi
smradi
autolistysk pred 8 rokmi a 1 m
On bude asi MotoPed :D ha
makakstromovy pred 8 rokmi a 1 m
som prečítala že zmlátili :D
ado095 pred 8 rokmi a 1 m
teraz deti dostanú na hubu sami si o to koledovali .. :D
anarki pred 8 rokmi a 1 m
a vtedy sa mu postavil...
vagon00 pred 8 rokmi a 1 m
takto jazdím každé leto na aute vždy keď ide po chodníku pekná žena... potom LTT na brzdy alebo veľká korekcia smeru jazdy :-)
bocian pred 8 rokmi a 1 m
Zaujímavá kombinácia prerušovaná čiara a stľp. To bol iný srandista dopravný inžinier.
galileo26 pred 8 rokmi a 1 m
ale urvau.. :D :D
vegalogic pred 8 rokmi a 1 m
Pedophile
milan80mr pred 8 rokmi a 1 m
a ja, ze decka motorkara zmlatili:(
dragonman pred 8 rokmi a 1 m
On mu zatrúbi aby kukal pred seba a dával pozor a on i tak narval do stĺpika :D
posledneslovo pred 8 rokmi a 1 m
To je dosledok toho ze si mysia ze mozu jazdit po ciarach :D
presne pred 8 rokmi a 1 m
To je ten motorkársky gang Hladní vlci?
brattvojejsestry pred 8 rokmi a 1 m
Konkurenčný gang :D
ondoslav pred 8 rokmi a 1 m
to je ako vystrihnuté z filmu :D
hudecekmarcel pred 8 rokmi a 1 m
:D :D :D
ovi8 pred 8 rokmi a 1 m
ak by tam stála baba pekná okej :D ale toto... pedofiiil
iprth2748 pred 8 rokmi a 1 m
A ja som čakal, že ho tie decká zmlátili a oni ho len zmiatli :D
wisdom pred 8 rokmi a 1 m
to je vuul :D s nulovymi reflaxami.. :D :D (jazdim na moto 7 rokov - toto sa dalo vpoho vychytat aj ked dal tu hlavu naspet ale ne - panko proste zamrzol.. smutne
pand3mic pred 8 rokmi a 1 m
nema co chodit po strede cesty aj tak