Na okne mu pristála sova s listom v zobáku. Presne ako v rozprávke o Harry Potterovi

Čarodejníckemu učňovi je odmietnutý vstup doAutor: kobrick34 658 videní

Na návštevu prišla sova! (Vietnam)Autor: srdce14 105 videní

Ukoncenie strednej skoly vo Svédsku -Autor: dominic2 921 videní

Akustický čarodejník s panvicamiAutor: urfik13 951 videní

Sova snežná relaxujeAutor: pelargonium31 202 videní

Ukoncenie strednej skoly vo Svédsku - StudentenAutor: dominic2 469 videní

Najnovší doplnok moderného dizajnéraAutor: kaligula52 953 videní

Chalan sa pýta študentov strednej školy, čiAutor: tristan315 136 videní

Mocný čarodejník koncentroval svoje silyAutor: shitmaster19 393 videní

Chudinka sovaAutor: katka14 467 videní

Moderná sova jazdí na segwayi (Rusko)Autor: buchnad19 225 videní

Spaľovanie poznámok zo strednej školyAutor: alloc77102 videní

Sova - transformer 2Autor: vycapnik46 289 videní
panko1234 pred 5 rokmi a 6 m
by som si ju zobral domov sovičku :D
krtkovakvalung pred 8 rokmi a 1 m
Sova čakala na tringelt....
matosi2 pred 8 rokmi a 1 m
Aliexpress :D
rampage4x pred 8 rokmi a 1 m
si urcite objednaval z nejakeho erotickeho eshopu tak preto zamaskoval odosielatela betar jeden :D
ebe pred 8 rokmi a 1 m
Rozvodové papiere..no konečne! :D
rolandjx8p pred 8 rokmi a 1 m
Krásna...
doctorx pred 8 rokmi a 1 m
V tom by si mohla Ceska posta zvit priklad.
plesnivec1 pred 8 rokmi a 1 m
boha normálne som sa musel vrátiť k tomuto videu a napísať že tá sova je nádherná
jurkoxxl pred 8 rokmi a 1 m
aspon mas istotu ze to slo letecky...
jizzi250 pred 8 rokmi a 1 m
Takže Hedviga nezomrela v Poterrovy len začala roznašať pre niekoho ineho :D
blackfree pred 8 rokmi a 1 m
A sušienku jej prečo nedali ?
mechanik13 pred 8 rokmi a 1 m
čarodejov je stále menej tak robia nábor
zipoo11 pred 8 rokmi a 1 m
Fake.. sova cez den spi :D ....
demitra pred 8 rokmi a 1 m
vopred dohodnuté
hudridudridu0 pred 8 rokmi a 1 m
aká smutná, asi ju neprijali :(
legolas2420 pred 8 rokmi a 1 m
Sovia pošta v realnom svete.
7fero7 pred 8 rokmi a 1 m
Tak to je štýl..
diver pred 8 rokmi a 1 m
co to bolo za film, ze sa snivalo ludom o sovach a nakoniec to boli ufoni, dost dobre to bolo, pamatate niekto?
cernesvetlo pred 8 rokmi a 1 m
Nepodepíše prevzatie, nezaplati... Praca s ludmi je fakt najhorsia...
morello pred 8 rokmi a 1 m
Hajtra lakomá ani bakšiš takému fešákovi kurierisovi ?