Auto sa z garáže autoservisu dostalo trocha predčasne a prekvapivo.

Ukrajincom niečo pristálo na hlaváchAutor: bananqtz2 309 videní

Nečakaná nočná návšteva vs traja ukroAutor: bananqtz463 videní

Ukrajincov v zákope navštívilo nečakanéAutor: bananqtz2 033 videní

Dvaja ukrajinci zrazu cítili, že dačo... RusAutor: bananqtz1 883 videní

Ukrajinská pechota cítila, že dačo... video 1Autor: bananqtz1 584 videní

Ukrajinská pechota cítila, že dačo... video 2Autor: bananqtz1 383 videní

Dvaja ukrajinci zrazu cítili, že dačo...Autor: bananqtz1 210 videní

6 ukrajincov zrazu cítili, že dačo...Autor: bananqtz1 302 videní

Ukro evakuačná skupina zrazu cítila, žeAutor: bananqtz1 264 videní

Len tak si kráčaš a zrazu cítiš, že dačo...Autor: bananqtz1 161 videní

7 ukrajincov cítilo, že dačo...Autor: bananqtz1 131 videní

Ukrajinci pod paľbou a následný útekAutor: bananqtz1 158 videní

Náckovia počas evakuácie cítili, že dačo...Autor: bananqtz623 videní
adam2112 pred 8 rokmi a 2 m
aky auto servis? ved to je napisane ze avtomojka :D
leonsteiner pred 8 rokmi a 2 m
Mmm..Teraz môžu umyvať a leštiť ešte raz. Hlavne poriadne vystriekať podvozok.
werwolf pred 8 rokmi a 2 m
asi mu tie brzdy dobre nespravili :D
battalion pred 8 rokmi a 2 m
Felmi dobre, felmi ftipne..
marlboroman pred 8 rokmi a 2 m
no ale ten treti to obstal...
wini118 pred 8 rokmi a 2 m
ta tlsta zena zevraj zomrela na mieste ostatne zdroje to vraveli drsny svet atd..... takze ake z toho plynie ponaucenie ? nebut tucny ked si pod autom
7fero7 pred 8 rokmi a 2 m
Umyvárka a nie servis :D
majerfrajer pred 8 rokmi a 2 m
zvalcoval ich ako cigánska banda slovenský rozpočet
tonda249 pred 8 rokmi a 2 m
Ten v zelenom tricku cakal na zazrak ?
hajos pred 8 rokmi a 2 m
Ten jeden zomrel...len pre info
klobucnik pred 8 rokmi a 2 m
hm ten jeden už asi nič necíti...
111memphis pred 8 rokmi a 2 m
neviem no..toto mi smiesne nepride...po tom strednom presiel
zasranereklamy pred 8 rokmi a 2 m
aj oni cítili, že zrazu DAČO :D
juutub pred 8 rokmi a 2 m
A môže znova umývať ! :D
t0mek pred 8 rokmi a 2 m
tak otvor bránu lebo ju rozbijem