Štvorzubec je ryba, ktorá je typická tým, že keď sa cíti byť ohrozená tak zväčší svoj objem nasávaním vody.

Z diskotéky domovAutor: tigrica46 608 videní

Štvorzubec si pochutnal na živom kraboviAutor: kobrick18 090 videní

Slečny sa vracali v noci z diskotéky, keďAutor: hahaha1814 314 videní

Keď vyfučí štvorzubecAutor: rudy11124 420 videní

Ten pocit, keď prídeš domov po nočnejAutor: trutnovka10031 767 videní

Keď štvorzubec páli gumyAutor: godzilla33 217 videní

Keď prídeš domov a už sa na teba teší pumaAutor: dougquaid23 966 videní

Keď prídeš do obchodu pred dvanástouAutor: arius23 265 videní

Hviezdny príchod domov (Poľsko)Autor: tristan3143 764 videní

Ten pocit, keď prídeš unavený na smrť zAutor: hosentroger34 777 videní

Štvorzubec zožerie všetko!Autor: godzilla62 875 videní

Keď prídeš domov z párty v nedeľu ránoAutor: risebe40 547 videní

KeĎ nejde teplá vodaAutor: dodinko1212 895 videní
wahiro pred 8 rokmi a 2 m
je 4 krat väčšia a menej pohyblivá...mala by si najst lepsiu strategiu na zachranu zivota
rom pred 8 rokmi a 2 m
Ze grca, to pozname vsetci,ale mavat plutvami a chvostom pri grcani to uz je iny level..
fildo1234 pred 8 rokmi a 2 m
No to už takto nefunguje pár rokov :D skôr všetci ráno dojdú vyschnutí z kolies :D
stepek pred 8 rokmi a 2 m
z mladosti si moc nepamätám , ale takýto som bol často... no a teraz už nevládzem.
turbofen pred 8 rokmi a 2 m
Jak ja dneska ked som nasiel mysaci, alebo aky zub v nemenovanej potravine
ifka11 pred 8 rokmi a 2 m
aj takto sa da schudnut? :D :D :D
gothiquenoir pred 8 rokmi a 2 m
Tak som sa včera stavil v jednom starom bare
chcel som vedieť čo je nové
ale všetko bolo staré
starý DJ, stará hudba
a tam v rohu stará známa
zrazu na mňa kričí:
Sadaj! a už jej ide tlama.
Stále rihala, rihala, rihala
rihala, rihala, rihala, rihala.
Niečo mi rihala, rihala, rihala.
Stále len rihala, rihala, rihala.
elprezidente pred 8 rokmi a 2 m
ja to zo seba vypustím ešte pred diskotekov :D
zasranereklamy pred 8 rokmi a 2 m
alebo https://www.mojevideo.sk/video/f5db/chory_poharik.html
protiislamu01 pred 8 rokmi a 2 m
ten koniec :D
hajos pred 8 rokmi a 2 m
Ten zvuk na konci ma odrovnal :D
killerbook pred 8 rokmi a 2 m
To my přípomíná mě když jsem byl jen 2 hodiny na Babím létě a pak jsem byl více jak 2 hodiny kamarát se záchodem :D