Majiteľ svojich pitbullov otestoval veľkým keramický prasaťom. Ich reakcie boli na nezaplatenie.

Nezvládol svojich dvoch pitbullov (New York)Autor: marko5582 403 videní

Zápas pitbullovAutor: pixxxo47 743 videní

Krutá bitka dvoch pitbullovAutor: almano158 898 videní

Jeden z najväčších pitbullov na sveteAutor: tominger49 863 videní

Štvorročné dievčatko dokáže dať do latyAutor: vzdelany3 860 videní

Niečo sa nám zabývalo pod terasou! (Zambia)Autor: schokovokokoko28 052 videní

Lietajúce prasaAutor: moriak47 632 videní

Drsný útok na verejného činiteľa (Čína)Autor: buchnad25 546 videní

Americký útokAutor: jures5 417 videní

PRAVDA o videu - Drsný rozchod v PraheAutor: apache346629 560 videní

Drsný policajtAutor: suky65 978 videní

Prasa na útekuAutor: dukeles61 210 videní

Drsní kolegoviaAutor: rowdies12 940 videní
richmond93 pred 8 rokmi a 2 m
online hrdinovia :D
mareknomad98 pred 8 rokmi a 2 m
Sa smeje pretože sa ten pes pocikal (nahodou ak ste si nevšimli) :)
skajo2000 pred 8 rokmi a 2 m
....smeje sa jak p.r.i.j.e.b.a.n.á !!!
jarabak pred 8 rokmi a 2 m
zbabelé prešľachtené šmejdy
morpheus pred 8 rokmi a 2 m
pesa ktorý breše nehryzie...
diablox1983 pred 8 rokmi a 2 m
Moje uši miluju keď nejaka žena toči video ... ach
eighty pred 8 rokmi a 2 m
0:29 presmykovala spojka. :D
sakrastik pred 8 rokmi a 2 m
Normálne sa mi páči, ako si to prasa zachovalo chladnú hlavu.
dexterfit pred 8 rokmi a 2 m
Ten pes si až cvrkol od strachu.
brattvojejsestry pred 8 rokmi a 2 m
Prasa sa nebálo, lebo vedelo, že pes ktorý šteká nehryzie :D
korensvk pred 8 rokmi a 2 m
to je skor drnsy utok keramickeho prasata na dvoch pitbulov :D
pixie pred 8 rokmi a 2 m
dva pesa
delamio pred 8 rokmi a 2 m
teraz koho reakcia je na nezaplatenie?
soichiro pred 8 rokmi a 2 m
to je sviňa to prase
chrobug pred 8 rokmi a 2 m
Ak to dobre chápem, tak pred psom netreba ukazovať strach a chrbát :D
analnyhnis pred 8 rokmi a 2 m
Náš staford sa bojí traktorovej kosačky. Zaujímavé že keď sa naštartuje motorová kosačka, reťazová píla alebo motorka tak všetko v pohode ale keď traktor tak uteká na druhý koniec záhrady :D
flav pred 8 rokmi a 2 m
Naš doberman sa bál andulky takto a teraz čo mám jazvečíka to je trhač ten sa nebojí ničoho
mat258 pred 8 rokmi a 2 m
prvý krát v živote vidím že sa pes od strachu došťal :D
elvistosomja pred 8 rokmi a 2 m
Týchto by som nechcel, aby bývali vo vedľajšom byte :D
ovi8 pred 8 rokmi a 2 m
tak tak, len nech sa učí pes agresivite ;)