Keď sa tomuto papagájovi niečo nepáči, robí presne túto vec...

Help! Help!Autor: buchnad5 424 videní

Garyho Nedeľná chvíľka poézieAutor: kuboo108 193 videní

Keď sa kakadu poriadne rozjašíAutor: dynamitero48 314 videní

Večerní chvilka poezie.Autor: jarkabroki11 688 videní

Partička - Nedeľná chvíľka poézieAutor: carlson2238 526 videní

Nestačí, že tu žena piští, ešte aj tenAutor: biolog14 499 videní

Niečo pod tým autom je! (Austrália)Autor: batuchan7249 933 videní

Trefná chvíľka večernej poézie..Autor: ezechyel9992 701 videní

Kakadu rád trolluje mačkuAutor: terazvarim4 222 videní

Max, ideme k veterinároviAutor: zabozako46 311 videní

Papagáj metalistaAutor: suky105 379 videní

Papagáj si z chuti zahrešilAutor: ujomartin71 323 videní

Kakadu alebo pes obranár?Autor: zabozako49 645 videní
vulvahypnotica pred 8 rokmi a 4 m
tto co ma s jazykom?
rom pred 8 rokmi a 4 m
Kdesi som cital, ze arabski sejkovia si davali robit pastetu z papagajich jazyckov. Rozmyslam, kolko museli zakilovat na 10deko pastety.. Ale henten by isiel prvy.
galileo26 pred 8 rokmi a 4 m
on má fakt krúžok na jazyku a bez pirsingu :D :D
dzar12 pred 8 rokmi a 4 m
Ned Flanders kričí.... :D
thepacifist pred 8 rokmi a 4 m
týmto videom chcel niekto nasrať niekoho kto je po riadnej opici :D :D
palicaaa pred 8 rokmi a 4 m
s lopatu po hlave a vybavene,to ked sa mne nieco nepaci :)
yummy pred 8 rokmi a 4 m
0:05 hodil dvojku
jozo98765 pred 8 rokmi a 4 m
sa ked ma chudak žalud v krku bodaj by nie
skraby pred 8 rokmi a 4 m
Môj vnútorný hlas keď si uvedomím že zajtra je pondelok :)
starship pred 8 rokmi a 4 m
Hmm, je to určite samička.
pantherito pred 8 rokmi a 4 m
prežil?
555tomino pred 8 rokmi a 4 m
Nejaká upišťaná polievka :D
tvixik464 pred 8 rokmi a 4 m
za 15 sekúnd by som nemal papagája
aerox pred 8 rokmi a 4 m
Kebyže mam vypnutý obraz tak si myslím že je to moja stará
ado58 pred 8 rokmi a 4 m
Fuj, veď on má v ústach PENIS!
palcomdooka pred 8 rokmi a 4 m
Úžasné.
0012332100 pred 8 rokmi a 4 m
Nieéééééééé, zas to tu počujem. Ako susedove rozmaznané chlapčisko, keď mu nechcú niečo kúpiť.
clifford pred 8 rokmi a 4 m
Celine Dion - Titanic... :)
rezosk pred 8 rokmi a 4 m
ten nadych :D prefajcene hrdlo, tuberkuloza :D
martin0140 pred 8 rokmi a 4 m
ohluchol som